Loading...

4 nejdůležitější aspekty golfového švihu - Golfová akademie Šideri Váňové 11. díl

Kdybyste měli myslet na 1 jedinou věc při hře, co by to bylo? Šideri se s vámi podělila o její zkušenost v novém díle golfové akademie. Získejte návod na úspěšný švih a hru na hřišti ve 4 krocích.

4 nejdůležitější aspekty golfového švihu - Golfová akademie Šideri Váňové 11. díl

V posledním díle seriálu BMW TIME vám Šideri odpověděla na otázku “Co je nejdůležitější v golfovém švihu” V tomto článku najdete nejen shrnutí, ale bližší insight z vlastní zkušenosti profesionální hráčky a trenéry.

“Kdybych to měla shrnout, v golfovém švihu jsou 4 nejdůležitější věci.” První 3 tvoří 50% úspěchu, že ránu trefíte kvalitně.

  • správné postavení
  • pozice těla
  • grip

Čtvrtý aspekt úspěšného švihu je zároveň nejdůležitější, a to z toho důvodu, že můžete mít dokonalý švih, ale bez něj byste nikdy nedosáhli dobrého výsledku. Samozřejmě se jedná o:

  • tempo

Sama Šideri, ze zkušenosti svých turnajů i tréninků s golfisty doplňuje, že toto platí speciálně na hřišti, kde se nemůžete soustředit na švih, ale focus na tempo je v ten moment klíčový k úspěchu vaší hry.

Nakonec bychom neměli zapomenout ani na správné míření. Toto platí speciálně pro hru na hřišti. Špatné míření nám totiž dokáže rozbít celý švih, přestože můžeme mít dobré tempo. Se správným mířením se můžete také vyvarovat chyb ve švihu.

Tímto dílem se nám celá první edukační série s Šideri Váňovou blíží do konce. Nezapomeňte, že všechny její díly se skvělými insighty můžete najít nejen na TeeTime Blogu, ale také na našem YouTube kanále, takže se k nim můžete kdykoliv vrátit. Sami jsme si spoustu epizod zhlédli víckrát a objevili nové a nové tipy. Už teď vám prozradíme, že se můžete těšit na další obsah. Nezapomeňte nás proto sledovat a odebírat TeeTime News pro nejčerstvější novinky z golfu.

Chci dostávat novinky ze světa golfu

Další čtení

Golf 11.07.2024

5 nejoblíbenějších golfových zájezdů ze zkušenosti (nejen) hráček Snail Travel

Chystáte se na dovolenou do zahraničí a rádi byste ji spojili s golfem? Podívejte se, jaké golfové destinace doporučují osobně hráčky z cestovní kanceláře Snail Travel. Není náhoda, že tyto destinace patří mezi nejoblíbenější … Nejvyšší čas nasbírat inspiraci na vaši dovolenou. A také...

5 nejoblíbenějších golfových zájezdů ze zkušenosti (nejen) hráček Snail Travel
Golf 02.07.2024

Golfové stezky mají Novou stezku na severozápadě Čech! Podívejte se kde

Na severozápadě si nyní můžete zahrát Novou stezku a zapojit se tak do slosování o ceny přes 1,5 mil. Kč v největší golfové soutěži. Novou stezku tvoří 3 hřiště v oblasti Krušných hor. Zjistěte, jaká hřiště tvoří stezku Nová.

Golfové stezky mají Novou stezku na severozápadě Čech! Podívejte se kde
Golf 24.06.2024

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open

Šestý ročník Tipsport Czech Ladies Open přidal do historie další nové jméno vítězky. Stala se jí Španělka Marta Martín, která ve finále turnaje Ladies European Tour vyrovnala počtem 63 ran (-9) rekord hřiště Beroun Golf Clubu. Jak si vedly české hráčky a kdo vybojoval olympijské hry v Paříži?

Španělský triumf a český úspěch na Tipsport Czech Ladies Open
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací