Loading...

Prague Golf Card 2024: váš klíč ke golfovým hřištím v Praze a okolí

  • Golf
  •  / 28.05.2024

Představujeme Prague Golf Card 2024, jedinečnou nabídku, která přináší šanci hrát na čtyřech prestižních golfových hřištích v Praze a okolí. Tato karta zahrnuje šest her na vašich oblíbených hřištích Beřovice, Black Bridge Resort, Loreta Golf Pyšely a Mstětice. Je to ideální příležitost pro golfisty všech úrovní, jak si užít rozmanité herní zážitky na různorodých a krásných hřištích, která jsou zároveň součástí Golfových stezek.

Prague Golf Card 2024: váš klíč ke golfovým hřištím v Praze a okolí

Aktivace a výhody Prague Golf Card

Než se vydáte na fairway, je potřeba Prague Golf Card aktivovat na webu teetime.cz pomocí čísla uvedeného na voucheru.

Prague Golf Card je k dispozici ve dvou variantách:

Detailní pohled na hřiště zahrnutá v Prague Golf Card

Beřovice

Beřovice, součást Severní stezky, nabízí osmnáctijamkové linksové hřiště s parem 72 a devítijamkovou akademií. Hřiště je navrženo s důrazem na soukromí a individualitu každé jamky, což poskytuje hráčům pocit izolace od ostatních. Výhledy na ikonickou horu Říp a České středohoří jen umocňují zážitek. Beřovice také poskytují širokou škálu odpališť, což umožňuje hru golfistům všech handicapových kategorií. Akademické hřiště je ideální pro trénink a je přístupné i bez golfového osvědčení.

Více o Beřovicích

Beřovice

Černý Most - Black Bridge Resort

Hřiště Černý Most, součást Centrální stezky, je plnohodnotné osmnáctijamkové hřiště v Praze, které se může pyšnit rychlými greeny a bohatými fairwayemi. Toto mladé, ale náročné hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní, od profesionálů až po děti. Resort nabízí výborné zázemí, včetně osvětleného a vyhřívaného driving range, chipping a putting ploch a tříjamkové akademie.

Více o Černém Mostě

Černý Most - Black Bridge Resort

Loreta Golf Pyšely

Loreta Golf Pyšely, také součást Centrální stezky, je umístěno v malebné krajině Posázaví. Hřiště navržené britským architektem Keithem Prestonem je ideální pro hru s rodinou či přáteli. Nabízí sportovní výzvy z mistrovských odpališť, ale zároveň je hratelné i pro středně pokročilé hráče. Loreta je známá svou kvalitní klubovou tradicí a výborným členským servisem.

Více o Loreta Golf Pyšely

Loreta Golf Pyšely

Golf Club Mstětice

Hřiště Mstětice, součást Královské stezky, je inspirováno skotskými linksy a nachází se jen kousek za Prahou. Charakterizuje jej mírně zvlněný terén, vysoké trávy lemující fairwaye a greeny chráněné bunkry a vodními překážkami. Vítr zde hraje klíčovou roli, což přidává na náročnosti hry. Mstětice hostí profesionální turnaje PGA of Czech Republic a jsou oblíbeným místem pro sportovní i firemní turnaje.

Více o Mstěticích

Golf Club Mstětice

Prague Golf Card 2024 je skvělou volbou pro každého golfistu, který si chce užít hru na krásných hřištích v okolí Prahy. Nezapomeňte si kartu aktivovat na teetime.cz a připravte se na nezapomenutelné golfové zážitky po celý rok. Těšíme se na vás na greenu!

Prague Golf Card 2024

Další čtení

Golf 11.06.2024

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?

Vítejte v posledním díle seriálu BMW TIME! Pokud jste spolu s profesionálkou Šideri Váňovou došli až sem, měli byste si zatleskat. To, že věnujete váš čas učením se a získáváním nových informací vás posouvá dál před ostatní hráče. Proto i tento poslední díl pro vás má přidanou hodnotu.

BMW TIME 11. díl - Co je nejdůležitější v golfovém švihu?
Golf 28.05.2024

Golfová akademie Šideri Váňové 10. díl - Putting

Proč je patování nejdůležitější disciplínou golfu? Tyto statistiky vás možná překvapí. Pojďme se společně podívat na to, jaké tipy nám dala profesionální hráčka Šideri Váňová, a které 3 aspekty musíme zvládat, pokud se chceme v patování zlepšit.

Golfová akademie Šideri Váňové 10. díl - Putting
Golf 15.05.2024

Vítejte na Golfových stezkách 2024!

Milí golfisté, letošní golfová sezóna je plná nezapomenutelných zážitků! Vybraná hřiště v České republice, na Slovensku a v zahraničí se totiž spojí v jednu mapu plnou stezek, které přináší nová dobrodružství a příležitosti soutěžit o odměny v hodnotě více než 1,5 mil. Kč. Jak se zapojit?...

Vítejte na Golfových stezkách 2024!
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací