Loading...

Costa del Sol: Golfový ráj

Pokud jde o spojení odpočinkové dovolené na pláži s vášní pro golf, není lepší destinace než Costa del Sol. Nachází se v jižní části Španělska a nabízí dokonalou směs ohromující pobřežní krajiny a golfových hřišť světové třídy. Ať už jste ostřílení golfisté nebo teprve začínáte, tento středomořský ráj vás určitě chytí za srdce.

Costa del Sol: Golfový ráj


Každý si tu najde to svoje

S více než 70 golfovými hřišti rozmístěnými podél pobřeží si Costa del Sol právem vysloužilo svou pověst „Costa del Golf“. Region se může pochlubit hřišti navrženými renomovanými architekty, jako jsou Robert Trent Jones, Gary Player a Severiano Ballesteros, a nabízí hráčům rozmanitou škálu stylů a výzev. Od svěžích greenů obklopených palmami až po zvlněné fairwaye s výhledem na lesknoucí se Středozemní moře – golfisté si zde mohou vybrat.

Jedním z nejznámějších golfových hřišť na Costa del Sol je Valderrama Golf Club. Tento exkluzivní klub hostil prestižní Ryder Cup a trvale se řadí mezi špičková hřiště v Evropě. Náročné uspořádání a dokonalé podmínky Valderrama z něj dělají oblíbené mezi profesionály i amatéry.

Pro ty, kteří hledají uvolněnější golfový zážitek, existuje řada hřišť, která uspokojí hráče všech úrovní dovedností. La Cala Golf Resort například nabízí tři 18jamková hřiště navržená tak, aby poskytovala pestrou a zábavnou hru. S nádherným výhledem na okolní hory a údolí je zde hraní golfu pastvou pro smysly.

.

.

Se sluncem na tváři po celý rok

Kromě vynikajících golfových hřišť je Costa del Sol díky celoročnímu slunci a mírnému klimatu ideální destinací pro golfové nadšence. S více než 320 slunečními dny ročně můžete na ferveje vyrazit téměř kdykoli během roku. To v kombinaci s vynikající golfovou infrastrukturou a zázemím v regionu dělá z Costa del Sol splněný golfový sen.

Mimo golfové hřiště má Costa del Sol co nabídnout. Pláže v regionu jsou známé svým zlatým pískem a křišťálově čistou vodou, které poskytují perfektní kulisu pro relaxaci po dni stráveném na spojích. Živá pobřežní města Marbella a Estepona nabízejí během svého pobytu různé možnosti stravování, nakupování a zábavy.


Pořád je co objevovat

Pokud chcete spojit svůj golfový pobyt s kulturním průzkumem, Costa del Sol vás pokryje. Historické město Malaga, rodiště proslulého umělce Pabla Picassa, představuje nepřeberné množství kulturních atrakcí, včetně muzeí, uměleckých galerií a úžasné architektury. Prozkoumávání úzkých uliček starého města Malagy je jako krok zpět v čase. Tento rok v druhé polovině září se také koná velice prestižní mistrovský pohár Solheim Cup kde změří síly mezi sebou dámské týmy z Evropy a Ameriky ve známém golfovém clubu Finca Cortesin.


Golfové zážitky máte na dosah ruky

Závěrem lze říci, že Costa del Sol nabízí golfový zážitek jako žádný jiný. Díky úchvatné krajině, golfovým hřištím světové třídy a nepřekonatelnému počasí není divu, že se do tohoto středomořského klenotu hrnou golfisté z celého světa. Sbalte si tedy hole a připravte se na vrcholné golfové dobrodružství na pobřeží Costa del Sol. Nebudete zklamáni. Vlastnit nemovitost na Costa Del Sol nebylo nikdy snazší a pomůže Vám s tím realitní kancelář Marbella Dream Living

.

I takovýhle výhled si můžete z vaší terasy vychutnat při ranní kávě.

.

S využitím letitých zkušeností a znalostí pomohla Marbella Dream Living mnoha českým/slovenským a mezinárodním klientům dosáhnout jejich snu vlastnit nemovitost v tomto malebném a oblíbeném regionu. Tato kancelář má přístup k tisícům různých stylů a lokalit od apartmánů po vily, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám s rozpočtem od 300 000 EUR plus.

Mají k dispozici rodilého českého mluvčího, který vám spolu s jejich talentovaným vícejazyčným týmem pomůže na každém kroku. Jakub si koupil svůj rodinný dům zde na pobřeží a celý proces mu ještě usnadnil česky mluvící právník. Obraťte se prosím na Jakuba pro více informací o tom, jak začít žít svůj sen a mít možnost hrát golf tolik dní, kolik chcete, na všech úrovních, které si jen lze představit.


Proč Marbella Dream Living

  • Dlouholeté zkušenosti s asistencí českých/slovenských a mezinárodních klientů s nákupem jejich vysněných domů na pobřeží Costa del Sol.
  • Přístup k tisícům nemovitostí, které vyhovují všem rozpočtům a stylům - apartmány, městské domy, vily, exkluzivní luxusní domy.
  • Plně oddaný česky mluvící tým od agentů po právníky.
  • Kompletní portfolio interiérových designérů, bank, hypotečních poradců, reformních společností a specializovaného týmu správy nemovitostí, takže vše je pokryto od začátku do konce.
  • Byty od 300 000 €
  • Výborná návratnost investice bez starostí.


Kontakt:


Jakub Dufek
jakub@marbelladreamliving.com
+420 728 03 13 02
www.marbelladreamliving.com 

4493_26232553-5c71-4ec8-b8d6-95d9c4dcde65.jpeg

Další čtení

Golf 15.05.2024

Vítejte na Golfových stezkách 2024!

Milí golfisté, letošní golfová sezóna je plná nezapomenutelných zážitků! Vybraná hřiště v České republice, na Slovensku a v zahraničí se totiž spojí v jednu mapu plnou stezek, které přináší nová dobrodružství a příležitosti soutěžit o odměny v hodnotě více než 1,5 mil. Kč. Jak se zapojit?...

Vítejte na Golfových stezkách 2024!
Golf 15.05.2024

BMW TIME 10. díl - Putting

Vítejte u vůbec nejtěžší a nejdůležitější disciplíny v golfu, PUTTINGU. Po golfovém švihu a course managementu se společně s Šideri Váňovou přesuneme na green, kde si ukážeme tip na drill pro kontrolu vzdálenosti.

BMW TIME 10. díl - Putting
Golf 26.04.2024

TOP golfový zážitek: Třídenní vstupenka na Tipsport Czech Ladies Open za green fee

Golfisté, připravte se na událost roku! Tipsport Czech Ladies Open 2024 přichází s příslibem tří dnů plných vzrušujícího golfu, hvězdných hráček a neopakovatelné atmosféry. A co je na tom nejlepší? Díky TeeTime máte jedinečnou příležitost získat třídenní vstupenku na celý turnaj – stačí si od...

TOP golfový zážitek: Třídenní vstupenka na Tipsport Czech Ladies Open za green fee
Golf 25.04.2024

Golfová akademie Šideri Váňové 9. díl – Course Management

Díky Course Managementu jsme schopni ušetřit na hřišti velké množství ran. V novém díle se s námi Šideri podělila o 4 důležité tipy, jak se správně rozhodnout, tak, abychom si na hřišti ušetřili co nejvíce zbytečných ran. Pojďme se na ně společně podívat.

Golfová akademie Šideri Váňové 9. díl – Course Management
Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací