Golf pomáhá
Kontaktujte TeeTime

BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2021 + soutěž týmů
Černý Most - Black Bridge ResortPraha 9 - Dolní Počernice,

Registrace
BLACK BRIDGE COOL GOLF TOUR 2021 + soutěž týmů

Zahájení: 22.08.2021 08:30

Počet dní: 1 den

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

Hraje se dle platných pravidel golfu a místních pravidel hřiště. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: kategorie HCP +4–12,5 na netto rány, kategorie HCP 12,6 - 36 na stableford body. Hodnoceno bude 6 nejlépe odehraných turnajů, kdy se 2 nejlepší výsledky škrtají. K celkovému součtu 4 turnajů (odehraných před finále) pak bude připočten dvojnásobek výsledku v závěrečném turnaji. Pokud hráč přejde v průběhu sezóny mezi kategoriemi, rozhoduje ta, ve které skončí před finálovým turnajem. Do hodnocení tour bude zapojen automaticky a bezplatně každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv sobotního nebo nedělního turnaje v rámci Black Bridge Cool Golf Tour 2021. Při rovnosti výsledků rozhodnou o pořadí následovně tato kritéria: nejlepší výsledek ve finálovém kole tour, dále poslední 9,6,3,1 jamka, los. Samostatnou kategorií je soutěž týmů. Hodnoceno bude 6 nejlépe odehraných turnajů s nejvyšším počtem netto stablefordových bodů (včetně finálového turnaje). V každém turnaji se počítají 3 nejlepší výsledky hráčů (nejvyšší počet stableford bodů) přihlášeného týmu. Pokud se z týmu zúčastní méně jak 3 hráči v daném turnaji, jejich výsledky pak nebude možné započíst jako týmové. Žebříčky budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách GRCM.

Popis:

Oblíbená série Cool Golf Tour pokračuje i v letošním roce a tvoří ji šňůra otevřených turnajů hraných střídavě v sobotu a v neděli. Finálový turnaj se pak odehraje v neděli 10. října. Nově v letošním roce připojujeme taktéž SOUTĚŽ TÝMŮ. Propozice se dozvíte v přílohách turnaje. Neváhejte tedy sestavit svůj tým a zúčastnit se i s vašimi přáteli. Pokud plánujete Cool Golf Tour hrát pravidelně, máme pro vás nabídku předplacené hry ve formátu 6 plus 1 zdarma. Za cenu 6 turnajových fee (6 900 Kč) odehrajete 7 turnajů. Členové klubu mají navíc na permanentku 15% slevu (5 865 Kč) a disponenti mohou taktéž na permanentu uplatnit slevy z Kredit Play a hru mít ještě výhodnější. Permanentku zakoupíte osobně na recepci.

Přihlášení:

Server ČGF, www.grcm.cz/turnaje; telefonicky na recepci +420 246 067 800/1

Vítězství:

Kategorie 0 - 12,5 nejnižší netto počet ran; Kategorie 12,6 - 36 nejvyšší počet stableford bodů.

Ceny:

Ceny v jednotlivých turnajích: 1. místo: Green Fee na turnaj ze série Cool Golf Tour (bez startovného) + Italská kuchařka a voucher od Noi Italia v hodnotě 600 Kč, 2. místo: Kufr plný piv od Pilsner Urquell + Italská kuchařka a voucher od Noi Italia v hodnotě 500 Kč, 3. místo: Golfové míčky + Italská kuchařka a voucher od Noi Italia v hodnotě 400 Kč. Ceny pro celkové vítěze túry: 1. místo: Permanentka na 40 vstupů v sezóně 2022, 2. místo: Permanentka na 10 vstupů v sezóně 2022, 3. místo: Golfový pobyt v Karlových Varech, 4. místo: Golfový pobyt na Kácově, 5. místo: Golfový pobyt na Kaskádě, 6. místo: Tréninkový balíček Black Bridge (5 000 míčů na driving a hra s koučem na 9 jamek). Ceny pro celkové vítěze soutěže týmů: 1. místo sdílená týmová permanentka na 10 her + týmový dárkový koš plný dobrot od Noi Italia, 2. místo týmový dárkový koš plný dobrot od Noi Italia, 3. místo multipack piv od Pilsner Urquell.

Úhrada nákladů:

Na recepci: v hotovosti, platební kartou

Poplatky:

Fee 1150 Kč, Fee členové GCBBR 978 Kč; Na fee lze využít slevy Kredit play dle příslušné výše slevy, vstupy roční hrací fee, vstupy Prague Golf Card a GolfCut. Startovné 300 Kč hradí všichni. Zápisné na soutěž týmů 500,- Kč / tým (při první účasti týmu).

Stravování

Recyklovatelná láhev na vodu, kterou si můžete natočit na jamce č. 1 nebo 10 + bageta, kterou obdržíte v Bistru na desítce.

Kategorie

1. kategorie: +4 - 12,5

2. kategorie: 12,6 - 36

Bez vyhodnocení: 12,6 - 36

Bez vyhodnocení: 37 - 54

Kolo č.1

WHITE 13 - 100 let

YELLOW 13 - 100 let

BLUE 13 - 100 let

RED 0 - 12 let

RED 0 - 12 let

RED 13 - 100 let

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png