Kontaktujte nás

ECLECTIC BORŠA HCP DAY - piatok
GREEN RESORT Hrubá BoršaHrubá Borša,

Registrace

Zahájení: 09.07.2021 09:00

Počet dní: 1 den

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša. Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté. Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 8 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas sezóny 2021. Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKHB najneskôr 24 hodín pred zahájením daného turnaja. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

Popis:

ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša. Systém hry spočíva v zapisovaní najlepších výsledkov na jednotlivých jamkách počas celého trvania súťaže v sezóne 2021. Hráči s najnižším počtom rán za "celoročnú" osemnástku vo svojich kategóriach vyhrávajú hodnotné ceny od CK GabrielTOUR Hole-in-one partner AB Copy s.r.o. V oblasti kancelárskej techniky máme skúsenosti už viac ako 10 rokov. Ponúkame Vám predaj, servis a prenajom kancelárskych zariadení, spotrebného materiálu a kancelárskeho nábytku. Sme tu pre Vás, ak hľadáte viac ako len štandard. www.abcopy.sk

Přihlášení:

Cez server SKGA, viac info na tel.č. 0902 602 737.

Vítězství:

Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov. Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov. Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov. V hlavných kategóriach je vyhodnotené 1.-3. miesto. V kategórii BRUTTO je vyhodnotený víťaz. V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke. Ak sa nerozhodne týmto spôsobom, rozhoduje los.

Ceny:

Ceny v jednotlivých turnajoch - trofeje a vecné ceny. Ceny pre víťazov celoročného hodnotenia ECLECTIC v jednotlivých kategóriach - voucher v hodnote 500€ na nákup ktoréhokoľvek produktu z ponuky CK GabrielTOUR . Hole-in-one na jamke č. 12 - hráč, ktorý zahrá svoju prvú ranu priamo do jamky, vyhráva tlačiareň od spoločnosti AB Copy s.r.o.

Úhrada nákladů:

Nie

Poplatky:

Nečlen/registračný člen: štartovné + greenfee 67€ Člen GKBO so zaplateným ročným hracím poplatkom: štartovné 20€ Junior do 10 rokov: štartovné 20€ Junior 11-16 rokov: štartovné + greenfee 50€ Junior 17-21 rokov: štartovné + greenfee 63€

Kategorie

HCP +4 - 15,0

HCP 15,1 - 54

BRUTTO STB

STAT1

STAT2

Kolo č.1

BLUE 13 - 64 let

RED 0 - 12 let

WHITE 13 - 64 let

RED 0 - 100 let

RED 65 - 100 let

RED 0 - 12 let

YELLOW 13 - 100 let

YELLOW 65 - 100 let

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png