Golf pomáhá
Kontaktujte TeeTime

RÖHNISCH Ladies day
HostivařPraha 10,

Registrace

Zahájení: 21.08.2021 09:00

Počet dní: 1 den

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

Turnaj POUZE PRO ŽENY. Hráč přihlášením do turnaje čestně prohlašuje, že absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo absolvoval nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo mu byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů, nebo prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula mu doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní.

Popis:

Hraje se podle Pravidel golfu a místních pravidel Golf Hostivař. Hraje se na 16 jamek systémem stableford s úpravou HCP. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo upravit propozice před zahájením turnaje. Kategorie je vyhlašována a věcné ceny předávány pouze pokud jsou v dané kategorii min. 4 hráčky. Odpaliště: ženy – červená

Přihlášení:

Přes server ČGF. Uzávěrka přihlášek je v pátek den před turnajem v 10:00. Případné požadavky na čas startu pište na turnaje@golfhostivar.cz do pátku do 10:00.

Vítězství:

Turnaj je vypsaný v společných kategoriích - bude doplněno dle podle přihlášených HCP. Vítězí hráčka s nejvyšším počtem stablefordových bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje výsledek na posledních 9, 6, 3 jamce. V případě rovnosti rozhoduje los, o 1. místo rozhoduje rozehrávka. Vložené soutěže Nearest to pin a Longest drive.

Ceny:

Ceny: Oblečení a doplňky značky RÖHNISCH věnuje výhradní dovozce této značky, společnost Golf Leisure s. r. o., www.golfleisure.cz, www.golf-fashion.cz. Ceny pro první 3 hráčky v kategoriích + vítěze vložených soutěží. Kategorie se vyhlašuje pouze pokud jsou v ní minimálně 4 hráčky.

Poplatky:

Startovné 150 Kč + green fee na 16 jamek - 1 390 Kč nečlen, nečlenka dítě do 15 a seniorka 1 090 Kč green fee, členka drive 1 090 Kč green fee, členka drive dítě do 15 a seniorka 990 Kč. V rámci startovného celodenní vstup na driving range + 50 míčků. Občerstvení na hřiště.

Kategorie

HCP kat.1

HCP kat.2

Kolo č.1

RED 0 - 12 let

YELLOW 13 - 100 let

RED 0 - 100 let

Loading...

Seznam přihlášených

Loading...

Výsledky

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png