Golf pomáhá
Kontaktujte TeeTime

Brdský pohár 2021
HořehledySpálené Poříčí,

Registrace

Zahájení: 22.08.2021 09:00

Počet dní: 1 den

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

HCP 0-54 na rány s polovičním odečtem. Turnaj se hraje podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Místních pravidel s doplňky 2021 a Provozního řádu GCHOR. Dodržujte své startovní časy a tempo hry stanovené časovým plánem uvedeným u jednotlivých jamek na scorekartě nebo na informačních cedulích u odpališť. Hráči musí být nejpozději 5 minut před svým startem na svém odpališti. Dodržujte max. čas hledání míčku 3 minuty. Při jakékoli pochybnosti ohledně možného dopadu míčku do autu nebo do vysokého rafu hrajte vždy provizorní míč ! Zákaz jakékoli manipulace s bílými kolíky, vyznačujícími hranici autu ! Longest drive M a Ž na jamce č. 3 v obou kolech. Nearest to pin na jamce č. 2 společně M+Ž v obou kolech. Hraje se na rány v úpravě "Maximální score" (pravidlo 21.2), kdy je toto maximální score stanoveno jako 2x PAR jamky + 1. Znamená to prakticky, že u jamek PAR 3 je max. počet ran 7, PAR 4 - 9, a PAR 5 11 ran. Pro plynulost hry hráče vyzýváme, aby jamku při dosažení tohoto score NEDOHRÁVALI !!! Do skórkarty u takto nedohrané jamky napíše zapisovatel hráči číslo odpovídající max.počtu ran, tedy 7, 9 nebo 11. Pokud se hráč bez omluvy pořadateli nedostaví k vyhlašování výsledků a převzetí ceny osobně, není pořadatel povinen mu příslušnou cenu vydat, získává ji další hráč v pořadí.

Popis:

Pátý a poslední "Tour" turnaj sezóny. Turnaj je součástí “Kokšínské Tour“ kam patří naše největší turnaje: Prezidentský pohár (30.5.), Hořehledská myš (13.6.), Hořehledský drive (25.7.), Hořehledský král a královna (8.8.) a Brdský pohár (22.8.). Nabídka kategorií je velmi pestrá, na posledním turnaji vyhlásíme celkové vítěze! Tour sponzorují: Plzeňský prazdroj a.s., Likérka Jenčík a dcery Prádlo u Nepomuka, GolfUK a Coca Cola. Těmto i dalším partnerům děkujeme za fantastické ceny, o které budete letos bojovat – golfové zájezdy po ČR, greenfee, slevové poukázky, špičkové likéry z rodinné firmy, pivo a mnoho dalšího. Hodnocení v rámci Kokšínské tour tour pro HCP 18,1 - 54: dle počtu dosažených stablefordových bodů, počítáme 4 nejlepší výsledky z 5ti (pro HCP 36 - 54 vycházíme z HCP 36). Pro kategorii HCP 0-18, kde celkové hodnocení bude systémem EKLEKTIK - virtuální scorekarta složená z nejlepších výsledků na jednotlivých jamkách během všech turnajů, minimum jsou 4 turnaje. V obou kategoriích vyhlašujeme v Kokšínské tour celkově první 3 místa. Po každém turnaji budeme zveřejňovat průběžný žebříček. Podrobné informace a propozice na www.golf-horehledy.cz

Přihlášení:

server ČGF.

Vítězství:

Nejnižší počet ran.

Ceny:

Poháry, vouchery (golfové pobyty, greenfee,...) a věcné ceny (golfové, prémiové nápoje, plzeňské pivo,…) pro vítěze kategorií i vložených soutěží, stejně jako pro celkové vítěze Kokšínské tour v obou kategoriích. Ceny nevyzvednuté při vyhlašování se posouvají dalším v pořadí.

Úhrada nákladů:

Startovné bude upřesněno dle povoleného stravování v turnaji na základě zveřejněných opatření. Nečlenové GCHOR platí speciální zvýhodněné fee 500 Kč.

Poplatky:

Startovné bude upřesněno dle povoleného stravování v turnaji na základě zveřejněných opatření. Speciální zvýhodněné fee 500,- Kč pro nečleny GC Hořehledy, v ceně startovného bude zahrnuto občerstvení do bagu a podle nastavených opatření oběd po skončení hry.

Stravování

Bude upřesněno na základě zveřejněných opatření

Kategorie

HI 0 - 54 MAX

Celkem Tour HI 0 - 18 (rány)

Celkem Tour HI 18,1 - 54 (STB)

Pomocná HI 0 - 18 (STB)

Pomocná HI 18,1 - 54 (rány)

Kolo č.1

YELLOW 0 - 100 let

RED 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

RED 0 - 100 let

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png