Kontaktujte nás

Pilsner Urquell HCP Tour 2021-Bonusové úterý
HořehledySpálené Poříčí,

Registrace

Zahájení: 06.07.2021 16:00

Počet dní: 1 den

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

Turnaj se hraje podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Místních pravidel s doplňky 2021 a Provozního řádu GCHOR. Je bezpodmínečně nutno dodržovat startovní časy a tempo hry stanovené časovým plánem uvedeným u jednotlivých jamek na scorekartě nebo na informačních cedulích u odpališť. Hráči musí být nejpozději 5 minut před svým startem na odpališti. Dodržujte max. čas hledání míčku 3 minuty. Znovu a opakovaně upozorňujeme na povinnost opravovat stopy po dopadu míčku na greenu, vyseknuté „řízky“ na fervejích a uhrabat písek v bankrech. Při jakékoli pochybnosti ohledně možného dopadu míčku do autu nebo do vysokého rafu hrajte vždy provizorní míč, aby se vyloučilo zdržování hry tím, že se hráč vrací na místo odpalu. Zákaz jakékoli manipulace s bílými kolíky vyznačujícími hranici autu ! Longest drive společný M+Ž na jamce č. 8., Nearest to pin společně M+Ž na jamce č. 2 . Je povoleno cvičení na hřišti před turnajem. Přihlášením do turnaje hráč výslovně prohlašuje, že se seznámil s podmínkami účasti na hromadných akcích dle MO MZČR, které jsou vypsány v příloze tohoto turnaje pod názvem Podmínky účasti na hromadných akcích, zejména že po celou dobu konání akce bude schopen splnění podmínek prokázat.

Popis:

U každého turnaje vyhlašujeme první tři místa. Do celoroční tour se započítává z celkem 42 turnajů HCP Tour 10 nejlepších výsledků za sezónu. Každé 1. úterý v měsíci se zisk STB bodů násobí koeficientem 1,3. Za vložené soutěže Longest drive a Nearest to pin bonifikace do celkového hodnocení: za Nearest to pin na 2. jamce obdržíte: nejblíže jamce - 3 body, 2. nejbližší - 2 body, 3. nejbližší - 1 bod. Za Longest drive nově na jamce č. 8 obdrží vítěz 2 body. Vítězové vložených soutěží obdrží bonifikaci do celkového hodnocení i v případě, že výsledek daného turnaje nakonec škrtají. Pokud turnaj nedokončí, bonifikaci neobdrží. Vložené soutěže jsou pro muže a ženy SPOLEČNÉ. Podrobné informace a propozice na www.golf-horehledy.cz

Přihlášení:

Server ČGF

Vítězství:

Nejvyšší počet stablefordových bodů.

Ceny:

První tři z každého turnaje získávají 5, 3 a 1 míček a tekuté ceny od Plzeňského prazdroje. Ceny pro celkové vítěze: 1. místo - 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2022 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena, 2. místo - 50% sleva na roční členský příspěvek 2022 nebo voucher na 10 her, 3. místo - 30% sleva na roční členský příspěvek 2022 nebo voucher na 5 her. Ceny nevyzvednuté při vyhlašování se posouvají dalším v pořadí.

Poplatky:

startovné 150,- Kč + fee pro nečleny 300,- Kč

Stravování

Vzhledem ke snaze minimalizovat dopady na životní prostředí a zlepšit nabízené služby bude všem hráčům k dispozici bez omezení a zdarma možnost natočit si vodu DO VLASTNÍCH LAHVÍ. Ke svačině bude sušenka nebo ovoce.

Kategorie

společná 0-54

Kolo č.1

RED 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

Loading...

Seznam přihlášených

Loading...

Výsledky

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png