Golf pomáhá
Kontaktujte TeeTime

VII. GRO OPEN 2021
OlomoucDolany,

Zahájení: 28.09.2021 08:30

Počet dní: 1 den

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

Pro hráče s HCP. BODOVÁNÍ: v rámci celoroční série jsou všichni zařazeni do jedné kategorie. V základní části bude vypočítán průměr 4 nejlepších stableford výsledků s tím,že bude jakýkoli bodový zisk nad 45 stableford bodů počítán jako 45 bodů (tzn., pokud hráč zahraje 60, 53 nebo 47 stableford bodů, pokaždé se mu započítá 45 bodů). K průměru těchto 4 výsledkú se ve finále přičte zisk stbf bodů z finálového turnaje.

Popis:

Sedmý ze série 7 turnajů a finále. Hraje se stableford podle Pravidel golfu, Místních pravidel a Soutěžního řádu ČGF. Hráči jsou povinni dodržovat časový limit pro hru, který činí pro tento turnaj 4:45 hodin. Jedná se o sérii 7 víkendových turnajů a finále, které je naplánováno na říjen 2021. Aby byl hráč zařazen do finále o hlavní cenu, musí absolvovat nejméně 4 turnaje v základní části. Jeho výsledky budou evidovány a bodovány na našich stránkách www.golfolomouc.cz .

Přihlášení:

přes server www.cgf.cz, osobně nebo telefonicky v recepci, tel. č. 581 112 911 nebo mobil 733 691 333. Přihlásit se je možné do 14:00 hod. den před konáním turnaje. Dodržujte, prosím, termín k registraci. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel.

Vítězství:

V základní části vítězí v každé kategorii hráči na 1. - 3. místě s nejvyšším ziskem stablefordových bodů. Dále bude odměněn nejlepší hráč brutto, nejlepší žena stbf (při stejném výsledku vítězí hráčka s nižším HCP), nejlepší senior/seniorka 60+ stbf (při stejném výsledku vítězí hráč s nižším HCP), nejlepší fee hráč stbf (při stejném výsledku vítězí hráč s nižším HCP), 1 x nearest to the pin, 2 x longest drive. Výsledek celé série a vítěz túry bude určen na základě bodování. BODOVÁNÍ: v rámci celoroční série jsou všichni zařazeni do jedné kategorie. V základní části bude vypočítán průměr 4 nejlepších stableford výsledků s tím,že bude jakýkoli bodový zisk nad 45 stableford bodů počítán jako 45 bodů (tzn., pokud hráč zahraje 60, 53 nebo 47 stableford bodů, pokaždé se mu započítá 45 bodů). K průměru těchto 4 výsledkú se ve finále přičte zisk stbf bodů z finálového kola. Při stejném dosaženém výsledku je vítězem ten hráč, který dosáhl lepšího výsledku ve finálovém kole.

Ceny:

Věcné pro každý ze série turnajů vč. finále. Cenu si musí hráč vyzvednout při vyhlašování výsledků, jinak cena postupuje do další soutěže.

Úhrada nákladů:

Osobně v recepci před turnajem Fee - hotově nebo kartou. Startovné pouze hotově.

Poplatky:

Fee pro hráče cizích klubů 890 Kč, startovné 350 Kč dospělí 19 +, mládež do 18 let 250 Kč

Stravování

Na recepci před hrou voda, v polovině turnaje svačina na terase klubovny (bageta, ovoce), oběd po skončení hry (polévka, hlavní jídlo, malý nápoj - výběr ze 2 - 3 jídel při registraci před turnajem)

Kategorie

A

B

C

Brutto

Kolo č.1

BLUE 0 - 12 let

YELLOW 13 - 100 let

RED 0 - 12 let

WHITE 0 - 100 let

BLUE 0 - 100 let

RED 0 - 100 let

Loading...

Seznam přihlášených

Loading...

Výsledky

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png