Kontaktujte nás

SGA 2021 - SVACHOVKA GOLFOVÝM AMATÉRŮM - 4x18 jamek - hřiště volné po turnaji od 13,30 hod
Český KrumlovMirkovice,

Registrace

Zahájení: 03.07.2021 08:00

Počet dní: 4 dnů

Pořadatel: nevyplněno

Podmínky

Na serveru ČGF budou sledovány tyto kategorie: KAT. MASTERS PRO - na rány bez vyrovnání - vítěz bude uveden na hlavním putovním poháru v klubovně KAT. MASTERS - na rány s vyrovnáním + bude vyhlášen nejlepší hráč této kategorie na rány (bez vyrovnání), který získá věcnou cenu KAT. CHAMPIONS A PLAYERS - na netto body + bude vyhlášen nejlepší hráč této kategorie na rány,který získá pohár + věcnou cenu Turnaj se hraje dle místních pravidel, Soutěžního řádu a Organizačních pokynů turnaje.

Popis:

15.ročník speciálního turnaje hraného na 4 soutěžní kola o věcné ceny partnerů klubu: Vyhlášené kategorie – hráči budou v den konání 1.hracího dne zařazeni do kategorie dle aktuálního HCP a v této kategorii také odehrají celý turnaj (bez ohledu na úpravu HCP v jednotl.dnech) MASTERS PRO na rány - HCP PRO - 7,9 - v této kategorii mohou soutěžit i hráči se statusem PRO, trenéři klubu, cvičitelé, hráči s + HCP MASTERS NA RÁNY S VYROVNÁNÍM - HCP 8,0 - 13,9 CHAMPIONS stableford HCP 14,0 – 20,9 PLAYERS stableford HCP 21,0 - 36 Kategorie MASTERS PRO a MASTERS musí být odehrána na rány, zbývající kategorie jsou vypsané na netto body. Hráč, který v kategorii MASTERS PRO/MASTERS škrtne jamku, ztrácí nárok na hlavní ceny a do jeho průběžného výsledku mu bude zapsáno 0 bodů. Stejným způsobem se postupuje, pokud hráč nenastoupí do vyhlášených hracích kol. První a druhý hrací den budou hráči hrát ve shodném složení flightů (ale v obráceném pořadí - tj. ranní půjdou druhý den až na konec), v sobotu a v neděli budou flighty sestaveny dle průběžného pořadí v jednotlivých kategoriích a půjdou v obráceném pořadí, tj. od nejnižšího součtu bodů k nejvyššímu. Pokud nebude hráč zařazen ve finálových dnech do flightu dle průběžného pořadí (tj. dle ČGF) ztrácí nárok na hlavní ceny v turnaji. Turnaje se mohou účastnit hráči starší 15ti let. Vyjímku může dostat hráč mladší pouze od ředitele soutěže (např. hráči, kteří reprezentují kluby v mládežnických soutěžích). Přihlášku mladšího hráče předejte na recepci klubu HRÁČI MOHOU MEZI JEDNOTLIVÝMI SOUTĚŽNÍMI KOLY TRÉNOVAT NA HŘIŠTI. KAŽDÝ DEN BUDE NOVÁ PIN POZICE (přesná) k dispozici hráčům při startu daného soutěžního kola.

Přihlášení:

www.cgf.cz, www.gcceskykrumlov.cz, telefon 606754570

Vítězství:

POKUD 2 A VÍCE HRÁČŮ ZAHRAJÍ PO 72 JAMKÁCH STEJNÝ POČET RAN (VE VŠECH vyhlášených KATEGORIÍCH), BUDE O CELKOVÉM VÍTĚZI NA RÁNY V DANÉ KATEGORII ROZHODNUTO V PLAY-OFF - náhlá smrt. Hrát se budou jamky v následujícím pořadí: 10 - 1 - 2 - 18 a znovu od jamky 10

Ceny:

věcné ceny pro 1. - 3. místo ve všech vyhlášených kategoriích

Poplatky:

TURNAJOVÉ POPLATKY SE HRADÍ V HOTOVOSTI PRVNÍ HRACÍ DEN A OBSAHUJÍ OBČERSTVENÍ V TURNAJI, 80 driving míčků (2 impulsy), TURNAJOVÝ POPLATEK A 4 X HRACÍ FEE 18 JAMEK 800 Kč ŘÁDNÝ ČLEN (+ max 8 členů klubu ČGK) 2600 Kč členové GCČK (roční a udržovací), děti a studenti a senioři ostatních golfových klubů 3200 Kč hráči ostatních klubů

Stravování

svačina pro hráče a platící doprovoď připravená v altánku - pivo, voda s ovocem v barelů, pomazánka a pečivo Na recepci dostane hráč či hráčka a doprovod Nutrend vodu v pět lahvi (0,75 l) každý den cena pro doprovod - voda a svačina na jamce - 150 kč/den - 600 Kč

Kategorie

kat. PLAYERS 21,0 - 36 stableford

kat. CHAMPIONS 14,0 - 20,9 stableford

KAT. MASTERS PRO - PRO - 7,9 na rány

MASTERS 8,0 - 13,9 na rány s vyrovnáním

kat. CHAMPIONS - na rány brutto

kat. PLAYERS - na rány brutto

Nejlepší hráčka 15.ročníku SGA by YVES ROCHER

Kolo č.1

YELLOW 0 - 100 let

RED 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

Kolo č.2

YELLOW 0 - 100 let

RED 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

Kolo č.3

RED 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

Kolo č.4

YELLOW 0 - 100 let

YELLOW 0 - 100 let

RED 0 - 100 let

Přílohy

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů hráčů

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“) jsem informován/a, že v souvislosti s mou přihláškou do turnaje, pořadatel/ČGF (dále jen „pořadatel“) zpracovává hráčovy osobní údaje, kterými jsou zejména:

1. jméno a příjmení, titul,
2. členské číslo,
3. domovský klub,
4. HCP před,
5. HCP po,
6. hrací výsledek,

Hráč má právo kdykoliv překontrolovat své osobní údaje a požadovat po pořadateli jejich opravu, pokud neodpovídají pravdě.

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1. písm. f) GDPR za účelem vedení turnajové agendy a s tím souvisejícími činnostmi a budou zpracovávány v informačním systému klubu a ČGF a budou použity pouze pro účely zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin, organizace hry golfu, vedení handicapu, tvorby žebříčků hráčů, zjištění výkonnosti hráčů, přehledů členské základny hráčů golfu pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy. Jsem informován/a, že shora uvedené osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány po dobu 10 let ode dne, kdy přestanu vykonávat činnost, pro kterou jsem evidován/a.

Beru na vědomí, že pořadatel může předávat osobní údaje těmto správcům a zpracovatelům:

• České golfové federaci,
• Českému olympijskému výboru,
• České unii sportu, příslušnému Okresnímu sdružení České unie sportu, SCS ČUS,
• Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy,
• dalším příslušným orgánům státní správy a samosprávy,

a to za účelem zejména:

• vedení evidence členské základny ČGF na základě směrnic a rozhodnutí orgánů ČGF a s tím souvisejícími činnostmi:

- evidence hráčů golfu včetně vedení handicapu;
- organizace hry golfu;
- zpracování přihlášek, startovních a výsledkových listin turnajů či soutěží;
- tvorba žebříčků;
- zjištění výkonnosti hráčů;
- zpracování přehledů členské základny pro ČUS, ČOV, MŠMT či pro jiné orgány a organizace, jejichž oprávnění je dáno právními předpisy;
- zpracování přehledů pro orgány státní správy a samosprávy;
- zpracování pro účely dalších oprávněných zájmů ČGF.

• vedení evidence členské základny ČUS na základě směrnic ČUS a s tím souvisejícími činnostmi,
• žádosti o dotace na základě § 6b ZOPS.

Proti neoprávněnému nakládání s osobními údaji je možné podat stížnost u dozorového úřadu.

Správcem osobních údajů je klub, jehož je hráč členem a Česká golfová federace, IČ 452 51 100, se sídlem Strakonická 2860/4, 150 00 Praha 5.

Sdílet

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Jsme vám k dispozici

Po–Ne: 8:00–20:00

+420 245 007 156

teetime@teetime.cz

další kontakty

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

2517_galerie4.png 2517_galerie5.png 2517_galerie2.png 2517_galerie.png 2517_galerie3.png