Aktuality z golfového světa

Téma týdne

Soutěž s TeeTime

Sbírejte TeeCoiny a získejte skvělé benefity!

Už jste zjistili, kolik máte na svém kontě TeeCoinů a co za ně můžete dostat? Ve věrnostním programu TeeTime dostáváte 1 TeeCoin za každých 100 Kč, které utratíte za nákup green fee přes naši aplikaci či web. Čím více tedy hrajete, tím více výhod máte šanci získat! Za nasbírané TeeCoiny si můžete pořídit zajímavé odměny v podobě green fee zdarma od partnerských hřišť, ale i mnoho dalších skvělých věcí, jako je golfové oblečení Kjus, golfové čepice Chervo, golfové bagy a vybavení od AAA GOLF, pravé Champagne, kávovar od společnosti Nespresso nebo poukaz na zlaté či stříbrné investiční slitky a mince od ATT INVESTMENT. Připravujeme i další zajímavé produkty a služby, jako je let balónem či vrtulníkem na golf.

Chci se podívat, co můžu získat za své TeeCoiny

Nová hřiště v nabídce TeeTime

 Představujeme Vám nová hřiště v rodině TeeTime. Jsou to: Golf Resort Komárno pod Hostýnem, Golf & Country Club Prosečné, Golfový areál Královská vinice Těšenice, Golf Club Zlonín. Tak neváhejte a rezervujte si hru, vezměte rodinu.
Jako první představujeme Golf & Country Club Prosečné. Rodinné 9jamkové golfové hřiště nedaleko měst Vrchlabí a Špindlerův Mlýn Vám nabízí klidné prostředí vhodné i pro děti, příjemnou atmosféru a golfovou hru na plnohodnotném normovaném hřišti s krásným výhledem na Krkonoše.

Mám zájem

Nabídky hřišť

Členství se slevou 50 % do konce roku

 Od 1. září se můžete stát členem klubu Black Bridge do konce letošního roku se slevou 50 %,
tj. dospělí za cenu 1 500 Kč a děti za 500 Kč. Členství platí do 31. 12. 2021 a opravňuje Vás k čerpání všech klubových výhod ročního členství.

Mám zájem

Na golf spolu!

 Přijďte na golf společně ve čtyřech a dostanete od nás hru pro jednoho HRÁČE ZDARMA a 25% slevu na 2 E-CART. Při rezervaci stačí zadat kód TTAKCESPOLU a sleva Vám bude na recepci hřiště uznána. Uvedený kód zadejte do poznámky k Vaší rezervaci a zvolte Platba na recepci, jinak nárok na odměnu v podobě slevy na hru nebude možné uplatnit.

Mám zájem

Akční nabídka pro měsíc září

Vyrazte na golf s partou přátel nebo rodinou a využijte akční nabídku s 55% slevou.
Akční cena 3 900 Kč pouze při zakoupení 4× green fees (18 jamek) na kterýkoliv den v týdnu.
Možnost zakoupení na hotelové recepci. 

Objednávejte přes recepci hotelu: +420 731 530 679, recepce@golfbrno.cz.

Mám zájem

Akce Play & Stay 2021

 Využijte speciální nabídku Golf Clubu Kynžvart a přijeďte si zahrát! Balíček obsahuje 1 noc se snídaní pro 2 osoby v 3* zámeckém hotelu Metternich. Čeká Vás bohatá snídaně, 2× Green Fee na hřišti v Golf Clubu Kynžvart a parkoviště pro Váš vůz po dobu pobytu. To vše za cenu 2900 Kč. Termín si rezervujete na čísle +420 778 426 113 nebo na metternich@metternich.cz. Voucher můžete využít jak ve všední dny, tak i o víkendu až do konce října.

Mám zájem

Nabídky partnerů

Zážitkový program Priceless Prague exkluzivně
pro ČSOB Premium

 Jenom s kartou Mastercard od ČSOB Premium si můžete vyladit na míru svou golfovou výbavu, a to díky komplexnímu fittingu od TeeTime Store – profesionálů zabezpečujících fitting a servis české golfové reprezentace. V této unikátní podobě je fitting dostupný všem milovníkům golfu pouze v rámci zážitkového programu Priceless Prague exkluzivně pro klienty ČSOB Premium. Ti si mohou vychutnat i celou řadu dalších prémiových zážitků. Mohou navštívit běžně nedostupná místa, nahlédnout do jejich zákulisí nebo se setkat osobně se známými osobnostmi. Zařaďte se mezi ně i vy! Nechte přespat své děti v pražském hračkářství Hamleys, získejte VIP vstupy na divadelní představení Dejvického divadla, anebo vezměte rodinu na safari do Dvora Králové.

Zobrazit všechny zážitky

Funkčnost pro větší pohodu při hře

 „Podzimní golfová kolekce“ KJUS nabízí kombinaci tradičních úprav (počesaná vnitřní strana, zrychlený odvod potu) a moderních technologií (proti slunečnímu záření, DWR – vodoodpudivosti).

Mám zájem

Ušlechtilá série cart bagů Bennington LIMITED 2.2 ve voděodolném designu!

 Jedinečná symbióza designové módy a luxusní funkčnosti. Zakoupíte u výhradního distributora na www.AAAGOLF.eu.

Mám zájem

Nová kolekce – podzim 2021 již v Chervò Store

Maiselova 41/21, 110 00 Praha 1
Otevírací doba: út - čt  11.00 - 19.00
T: +420 777 343 919

Hledáme prodavačku pro tuto prodejnu
Kontakt: peter.feigl@beone.cz

Chci vidět víc
 

TeeTime SE, Qubix Praha 4
Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 – Nusle

teetime@teetime.cz

+420 245 007 156

facebook
instagram
youtube
linkedin

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde