Aktuality z golfového světa

Téma týdne

Soutěž s TeeTime

Zahoďte předsudky, pojďte na golf!

Dobrých důvodů, proč hrát golf, existují desítky. Nikdy není pozdě začít s čímkoliv. Golf se dá hrát závodně, ale zároveň i rekreačně. Můžete zapojit do hry i několik generací v jedné rodině. Plno golfistů Vám potvrdí, že i když si mysleli, že golf není sport nebo že je to nuda, tak poté, co ho zkusili, naprosto změnili názor!

My jsme pro začátek vybrali 3 důvody, proč zkusit golf:
1. Golf je sport, se kterým můžete začít kdykoliv.
2. Golf Vám přinese radost, přátele i jedinečné zážitky.
3. Golf je dostupný.

Chci si golf vyzkoušet
Soutěž s TeeTime

TeeTime věrnostní program šitý golfistům na míru!

Věrnostní program TeeTime čítá zajímavou skladbu odměn v podobě Green fee od partnerských hřišť, poukazů na nákup zboží od našich partnerů. Golfové oblečení, golfové vybavení, ale také například pravé Champagne a nebo poukaz na zlaté či stříbrné investiční slitky a mince. Rovněž můžete získat kávovar od společnosti Nespresso. Připravujeme i další zajímavé produkty a služby, jako je let balónem či vrtulníkem na golf. Za každých 100 Kč, které utratíte, připíšeme 1 TeeCoin na Váš osobní účet. Čím více hrajete, tím více výhod máte šanci získat!

Chci se podívat na věrnostní program

Nabídky hřišť

Pohár prezidenta, CANON turnaj, 11. 9. 2021

 Zveme Vás na již 2. ročník turnaje „Pohár prezidenta“, který se uskuteční při příležitosti 10. výročí Golf Resortu Black Bridge. Startovat se bude systémem CANON, součástí turnaje budou pestré doprovodné soutěže a gastronomický program. Partner Golfové Cesty.cz věnoval do turnaje golfový zájezd do zahraničí pro 2 osoby, který se bude losovat během vyhlášení. Pokud sestavíte tým, budete mít turnajové fee za skvělou cenu.

Zajistěte si své místo na turnaji včas

Balíček 2+1 v penzionu Černická obora

 Přijeďte si užít dva a více dní v našem Penzionu Černická obora v jihočeském lázeňském městečku Bechyně. Až do konce roku můžete využít naši speciální nabídku a zůstat na 3 noci a zaplatit jen 2. Čeká Vás pohodlí krásně vybavených pokojů, bohaté snídaně formou švédského stolu a nádherná přírodní zákoutí jako stvořená pro cyklistiku a turistiku. Balíček platí pro rezervace v období od 1. 6. do 31. 10. 2021 (mimo období prázdnin) a rezervovat si ho můžete přímo na naší recepci na telefonním čísle 777 213 474 nebo info@golf-bechyne.cz.

Mám zájem

Poslední turnaj v sérii TMR OPEN na Kunětické hoře
v sobotu 25. 9. 2021

Přijďte si užít pohodový společenský turnaj na 18 jamek s možností vyhrát zajímavé ceny od společnosti TMR a dalších partnerů. Po skončení turnaje proběhne slavnostní vyhlášení celé série TMR OPEN.

Mám zájem

Přijďte si 10. září zahrát netradiční turnaj do Mstětic!

 Můžete se těšit na tematické občerstvení, spoustu zábavy a speciální turnajovou cenu. Kostýmy vítány!

Chci si zahrát

Nabídky partnerů

Zážitkový program Priceless Prague exkluzivně
pro ČSOB Premium

 Jenom s kartou Mastercard od ČSOB Premium si můžete vyladit na míru svou golfovou výbavu, a to díky komplexnímu fittingu od TeeTime Store – profesionálů zabezpečujících fitting a servis české golfové reprezentace. V této unikátní podobě je fitting dostupný všem milovníkům golfu pouze v rámci zážitkového programu Priceless Prague exkluzivně pro klienty ČSOB Premium. Ti si mohou vychutnat i celou řadu dalších prémiových zážitků. Mohou navštívit běžně nedostupná místa, nahlédnout do jejich zákulisí nebo se setkat osobně se známými osobnostmi. Zařaďte se mezi ně i vy! Nechte přespat své děti v pražském hračkářství Hamleys, získejte VIP vstupy na divadelní představení Dejvického divadla, anebo vezměte rodinu na safari do Dvora Králové.

Zobrazit všechny zážitky

Na golf do Turecka!

 TURECKO – SIRENE BELEK HOTEL*****
23. – 30. 10. 2021
7 nocí s ultra all inclusive + 4× green fee, letenka, transfery, golfový turnaj.
Cena celkem od 40 990 Kč.

Chci na golf do Turecka
 

TeeTime SE, Qubix Praha 4
Štětkova 1638/18, 140 00 Praha 4 – Nusle

teetime@teetime.cz

+420 245 007 156

facebook
instagram
youtube
linkedin

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí. Odhlásit se můžete zde