Golf pomáhá
Rezervace TeeTime Rezervace TeeTime

CihelnyBečov nad Teplou, Karlovarský

Rezervace
Cihelny
18 jamek Ubytování Klubovna Driving range Půjčovna vozíků Parkování Restaurace SPA
Klubový rating: | Hráčský rating: 0,0

Kontakty

Ceník

E-cart 18 jamek

E-cart 18 jamek 990 Kč

E-cart 9 jamek

Základní 590 Kč

FEE 18 jamek

Po - Ne + svátek 1950 Kč

FEE 9 jamek

Po - Ne + svátek 1150 Kč

Košík míčů (30 ks)

Základní 50 Kč

Popis

Design s podpisem legendárního “Černého rytíře”. Architektem golfového hřiště Cihelny je designérský tým jednoho z nejlepších golfistů historie Garyho Playera. Na hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature. Odpaliště na tomto 3-paru je na skále a traduje se, že tuto jamku můžete zahrát jen putterem a po skále. Jen tak, podle golfových profesionálů, míček doskáče až na green. Tato jamka je častým předmětem sázek na hole-in-one. Unikátní je na tomto hřišti velké množství jezírek a rybníků a v kombinaci s okolní přírodou vytváří hřiště scenérii plnou unikátní energie.

Galerie

Golf_Resort_Cihelny_01.jpg Golf_Resort_Cihelny_04.jpg Golf_Resort_Cihelny_02.jpg Golf_Resort_Cihelny_03.jpg 3026_golf-cihelny-1-039 3026_golf-cihelny-1-044 3026_golf-cihelny-1-047 3026_golf-cihelny-1-048 3026_golf-cihelny-1-079 3026_golf-cihelny-1-019

Místní pravidla

  1. Hranice hřiště jsou vyznačeny kůly elektrického ohradníku s občasným bílým označením, ploty, bílými kolíky. Hranice hřiště vyznačena bílými kolíky na jamce č. 15 tvoří tzv. vnitřní aut, tj platí pouze při hraní této jamky. Na jamce č. 6 je navíc součástí hřiště celá sečená plocha bílého odpaliště, veškerá plocha okolo něj až po ohradník je mimo hřiště.
  2. Trestné oblasti (Penalty Areas) jsou vyznačeny žlutými resp. červenými kolíky na jamkách č. 6, 7, 8, 9 a 17 kůly elektrického ohradníku s občasným červeným označením. Tato konkrétní část ohradníku je sama o sobě nepohyblivou závadou (a v rámci trestné oblasti - Penalty Areas tak od ní není úleva).
  3. Nepohyblivými závadami jsou zejména, avšak nikoliv výlučně, tyto objekty na hřišti: kabina startéra, všechny můstky, postřikovače a drenáže, lavičky, odpadkové koše, čističe míčů a informační cedule, všechny cesty s umělým, zejména štěrkovým povrchem (včetně kamenů a pražců podél nich), elektrický ohradník vyznačující hranice trestných oblastí (Penalty Areas) a mladé stromky s podpůrnými kolíky.
  4. Část kopečku mezi jamkami č. 13 a 14 tvořena kameny jsou nedílnou součástí hřiště. Nepohyblivé závady (zasazené kameny) na jamkách č. 7,8,9,12, vč. cest s umělým povrchem Pravidlo 16.1.
  5. Kameny v bankru jsou pohyblivé závady.
  6. Ochrana mladých stromků rozpoznatelných podle označení modrou barvou nebo modrou stužkou je definována, jak je uvedeno v Pravidle 16.1b.
  7. Chráněné biozóny, ze kterých je hra a vstup do nich zakázány, jsou vyznačeny červenými kolíky s černou hlavou a jsou prohlášeny za trestné oblasti (Penalty Areas).
  8. Dropovací zóny na jamkách č. 10 a 17 jsou označeny kolíkem bílé barvy s nápisem DZ a barevnými pruhy. Slouží jako doplňková možnost pro spouštění míče při úlevě od štěrkové cesty (včetně kamenů) - Pravidlo 16 nebo při úlevě od trestných oblastí (Penalty Areas) vlevo i vpravo - Pravidlo 17.
  9. Jestliže míč zasáhne drát výškového elektrického vedení na jamce č. 6, rána se ruší a hráč musí hrát míč z místa, které je co nejblíže místu, odkud byl naposledy odehrán původní míč.
Loading...

Komentáře hráčů

Loading...

Sociální sítě hřiště

Další hřiště v okolí

18 jamek Ubytování Klubovna Driving range Půjčovna vozíků Parkování Restaurace

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Klubový rating: | Hráčský rating: 0,0 Cena fee: 650 CZK

18 jamek Klubovna Driving range Půjčovna vozíků Parkování Restaurace

Dolní Rychnov, Karlovarský kraj
Klubový rating: | Hráčský rating: 0,0 Cena fee: 650 CZK

18 jamek Akademie Klubovna Driving range Půjčovna vozíků Parkování Restaurace

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
Klubový rating: | Hráčský rating: 0,0 Cena fee: 650 CZK

TeeTime network

Buďte s námi v kontaktu a mějte přehled
o novinkách a akcích.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Exkluzivní nabídky přímo do inboxu!

Loading...

Online kamera

Vyzkoušejte mobilní aplikaci TeeTime

Rezervujte si hru snadno a rychle odkudkoliv! Stáhněte si naši aplikaci ještě dnes!

Aplikace TeeTime vám přináší řadu výhod, které budete mít stále při ruce ve svém smartphonu!

„Úspěchy na golfovém hřišti nejsou důležité. Důležitá je slušnost a poctivost.“

-Tiger Woods

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací