BMW Time: Sedmý díl – SLICE DRIVER

Další díl série BMW TIME, která propojuje lásku a vášeň ke golfové hře a luxusním elektrickým vozům značky BMW, je tady! S golfistkou a trenérkou Šideri Váňovou jsme si tentokrát posvítili na “SLICE DRIVER”, výraz označující chybu ve švihu, kdy míč letí ze své normální trajektorie směrem do strany.

"Slice driver" se netýká specificky problému pouze u nejdelší hole v golfovém setu (driveru), která se používá při odpalu z odpaliště. Nejen, že míč hráče vystartuje doprava u praváka) nebo doleva (u leváka), ale kvůli své výrazné rotaci navíc ještě točí více doprava (doleva).

Jak vůbec takový „slice“ vzniká? Jaké jsou nečastější chyby? Co je silné držení hole a že vám při „sliced drive“ pomůže a stabilizuje hlavu hole? To a mnohem více v aktuálním díle BMW TIME.

Sledujte náš YouTube kanál, přihlaste se k odběru našeho TeeTime News a buďte s námi u každého nového dílu. Připraveni na jízdu plnou adrenalinu a golfu? Klikněte na PLAY a nechte se unést…

Na jedno nabití a co nejdál vás odveze i BMW i4 s dojezdem 590 km. Jeho sportovní duch nás přímo nadchne.

Těšit se můžete ještě na další 4 díly, kde vám společně s českou golfovou trenérkou, hráčkou Ladies European Tour, Šideri Váňovou postupně odhalujeme spousty rad, tipů a golfových vychytávek, co se vám rozhodně budou hodit.

V první polovině video série vysvětlujeme, jak má správně vypadat držení, postoj, nápřah, downswing, impact a finish a ke každé této části přidáváme určitý dril pro co nejefektivnější výsledek. První minuta je věnovaná švihu, druhá minuta drilu. Nenechte si ujít ani minutu!Společnost

TeeTime SE

IČO: 24236381
se sídlem
Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl H, vložka 840

© 2024 - TeeTime SE - Golfový portál, všechna práva vyhrazena

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2. Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Abychom dosáhli ještě lepšího odpalu, rádi bychom pracovali s cookies.   Více informací