Loreta Golf Pyšely Prague City GolfSpeciální akce pouze na TeeTime.cz.
Ke každému zakoupenému balíčku fee z koše zdarma, více informací zde.


Jedinečná nabídka hry

v Praze a okolí


Kupte si Prague Golf Card 2020 nyní a čerpejte hry už v letošní sezoně!

7 her na 18 jamkách na Vašich 5 oblíbených hřištích
  • Prague Golf Card Po - Čt

    6 290,- Kč

  • Prague Golf Card Po - Ne

    7 590,- Kč

Získat Kartu


Prague Golf Card

vznikla díky spolupráci

BlackBridge Zbraslav Loreta Berovice Mstetice

... a nabízí

7 her na Vašich oblíbených hřištích
Možnost čerpání na turnaje Prague Golf Tour 2020
Karta je nepřenosná a platí na rok 2020

Beřovice

S Prague Golf Card na turnaj

Pro hru na turnajích Prague Golf Card Tour můžete využít nabité hry a zaplatíte si jen startovné. Za to se o Vás na každém hřišti pěkně postaráme. Hrát budeme o hodnotné ceny od partnerů a absolutní vítěz každého turnaje získá Prague Golf Card 2021.

Termíny turnajů budou brzy zveřejněny.

BlackBridge

Co je Prague Golf Card

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Prague Golf Card vznikla v roce 2018 díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí. Po prvním zkušebním roce je pro sezónu 2020 výsledkem upravený produkt, se kterým si mohou golfisté za cenu od 6 290 Kč zahrát sedmkrát na mistrovských hřištích s větší možností volby.

Celý projekt vznikl ve spolupráci pěti hřišť se společností TeeTime SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť a to například i ve formě dárkového poukazu.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat především golfisté v Praze a okolí. Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt ale počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

Mstětice

Prague Golf Card nabízí

Celkem 7 her na 18 jamek na 5ti mistrovských hřištích.
Odehrání alespoň jedné hry na třech různých hřištích.
Na jednom hřišti tedy můžete odehrát až 5 her z celkových sedmi.
Možnost využít hry v rámci turnajů Prague Golf Card Tour.
Karta je na jméno a je nepřenosná.
Platnost karty na kalendářní rok 2020.

Jak budu Prague Golf Card využívat

Kartu lze zakoupit již aktivovanou na vlastní osobu, či jako dárkovou, kterou si budoucí vlastník musí nejprve aktivovat. Aktivaci dárkové karty je možné provést online zde nebo při první návštěvě jednoho z hřišť. Použití karty je pak velmi jednoduché. Nejsnazší je vytvořit rezervaci rovnou na stránkách TeeTime.cz, či v mobilní aplikaci TeeTime a v rezervačním průvodci pak zvolit svou aktivovanou kartu Prague Golf Card. Pak už můžete rovnou vyrazit na hřiště. Kartu lze také uplatnit přímo na recepcích hřišť.

Storno podmínky rezervované hry – hru je možné zrušit 24h před nastoupením vlastní hry. Čerpaná hra se v této lhůtě vrátí zpět na Vaši kartu. Po zrušení rezervace po této lhůtě je hra považována za vyčerpanou.

Úplné znění obchodních podmínek naleznete zde.

Nejčastější dotazy

Je možné jednotlivá fee dělit na devítky?
Fee není možné dělit. Pokud zvládnete odehrát jen 9 jamek, bude Vám odečteno jedno celé fee.

Rád bych Prague Golf Card zakoupil jako dárek (třeba k Vánocům). Co mám v tomto případě udělat?
PGC ve formě dárku můžete zakoupit na recepcích golfových hřišť, nebo při nákupu on-line zvolte variantu „koupit kartu jako dárek.“ Máme pro Vás připravené dárkové vouchery, které můžete věnovat svým blízkým a přátelům.

Kolik karet si mohu koupit v jednom roce?
Při jednom nákupu lze zakoupit maximálně 5 karet. Po vyčerpání je možný další nákup.

Je možnost vyšší verze PGC za lepší peníze. Tedy ne jen 7 her ale třeba 20?
Pro sezonu 2020 je připravena karta pouze v této podobě. Zakoupit ji můžete opakovaně. Z reakcí hráčů se budeme snažit poučit a produkty případně rozšířit, nebo modifikovat dle potřeby.

Je možné kartu využít v turnajích?
Ano, hry můžete čerpat jak v rámci klubových turnajů na jednotlivých hřištích, tak i na turnajích Prague Golf Tour, které jsme pro držitele PGC připravili. Termíny turnajů Prague Golf Tour naleznete na této stránce.

Jaké výhry na hráče čekají v rámci turnajů Prague Golf Card Tour?
Turnaje budou rozdělené na 2 kategorie. 0-18, 18,1 – 36. V každém kategorii na jednotlivých turnajích bude možné vyhrát PGC.

Může čerpat fee z PGC karty i můj spoluhráč?
Ne, hrací karta je nepřenosná, čerpat hry tedy může jen držitel karty. Můžete však tuto kartu zakoupit jako dárek a věnovat komukoliv budete chtít. Při prvním odbavení pouze identifikujete držitele.

Když si kartu zakoupím pro sebe, mohu ji věnovat někomu jinému?
Ano, na zakoupené hrací kartě je možné změnit držitele do prvního odbavení.

Je možné kartu hradit prostřednictvím programu Benefit, Benefit Plus či Multisport kartou?
V tento moment neumožňujeme platbu skrze tyto programy.

Mohu kartu zakoupit pohodlně z domova, abych nemusel chodit na golfové hřiště?
Ano, můžete zakoupit například na TeeTime nebo po domluvě s jednotlivými hřišti.

Budou tato hřiště nadále spolupracovat 20s ČGK?
Nebudou, důvodem vzniku bylo osamostatnění se a postavení na vlastní nohy. Pevně věříme, že díky přímé spolupráci mezi hřišti budeme nabízet hráčům špičkové služby za férovou cenu.

Jaké další výhody přináší PGC?
To, že hřiště nepřistoupily k prodloužení spolupráce s „virtuálními kluby“ má několik výhod pro běžného golfistu, které jistě pocítí při objednávání atraktivních časů své hry (hlavně o víkendech). Důvodem je, že hráči „virtuálních klubů“ systémem rezervace u nich v klubu (7 dní předem) mnohdy blokovali zajímavé časy na našich hřištích. Tyto teetime se nyní pro všechny hráče uvolní, a tak bude větší prostor si zahrát v preferovaném čase s běžnou rezervací 1-3 dny předem. A pokud hráč využije PGC či jiných produktů, které hřiště nabízejí, bude mít tyto časy taktéž za zajímavou cenu.

A co když chci hrát 80–100 kol za rok?
V tomto případě mají kluby připravené individuální nabídky pro své členy, ale i pro ty, které se nechtějí vázat členstvím. Karta pak může být třeba jen doplňkovým produktem pro ty, kteří chtějí navštívit více hřišť.

Jak je to s kartou pro děti? Nabízíte ji za stejných podmínek jako pro dospělé?
Ano, v tento moment jsou podmínky stejné. Pokud však bude narůstat zájem o PGC pro děti mladší 16let, zvážíme uzpůsobení podmínek.

Je možné hradit PGC z předplacených her na daných hřištích (např. Kredit Play)?
Tuto možnost úhrady si zatím každé hřiště řeší směrem k zájemcům o PGC individuálně.

Opravdu si myslíte, že je PGC výhodná?
Jsme o tom přesvědčeni a čísla hovoří za vše. Vezmeme si hypotetický příklad běžného golfisty Petra z Vinohrad. Přes týden pracuje, a tak může hrát jen o víkendu. Čas je pro něj tím pádem velmi cenný. Petr v roce 2018 navštívil všech 5 hřišť a na Černém Mostě a v Pyšelích hrál dvakrát (celkem 7 her), pak jej víkendová hra dle ceníkových cen vyšla na 11 280 Kč. S PGC jej stejná hra v příštím roce vyjde na 7 590 Kč, tedy o 3 690 Kč levněji. Petr tyto finance tak může využít na hru na jiných hřištích anebo si ke hře za ušetřené peníze vzít několikrát bugynu či zakoupit členství.

Máte spočítáno, kolik najedu kilometrů při využití PGC?
Pokud budeme počítat jízdu z centra Prahy, najedete pro PGC (7 her) přibližně 430 km a benzín Vás vyjde na 1 135 Kč, časově Vás cesta vyjde celkem na 6 hodin.
Nevíte-li si rady, či máte další dotazy k Prague Golf Card,
využijte podpory na: teetime@teetime.cz, nebo tel. +420 606 677 894
© 1996-2019 TeeTime | Zásady ochrany a zpracování osobních údajů  | Obchodní podmínky online prodeje TeeTime SE

1.5.7214.19293 02.10.2019 10:43

počet registrovaných uživatelů : 57289