MISTROVSTVÍ KLUBU 2020


Teetime - startovní listinaKapacitaPouze pro členyPřihlášeno
MUŽI  61
ŽENY  25
KADET (podkategorie)  4
KADETKA (podkategorie)  2
SENIOR (podkategorie)  37
SENIORKA (podkategorie)  15
* Všechny kategorie  84



Startovní listinaNum. 2 / kategorie:

Startovní čas:Start. čísloHráč #1:Hráč #2:Hráč #3:Hráč #4:
20.09.2020 8:00:001FULÍNOVÁ MartinaRÉDLOVÁ KristýnaJIŘÍKOVÁ IrenaFRITSCHOVÁ Marina
20.09.2020 8:10:002HANDRYCHOVÁ VeronikaHANDRYCHOVÁ KamilaZACKLOVÁ KarolínaFULÍNOVÁ Anna
20.09.2020 8:20:003ANTONOVÁ MarcelaPETERKOVÁ VlastaHOFÍRKOVÁ AndreaBENEŠOVÁ Dagmar
20.09.2020 8:40:004TRUBAČ JanŠTIKA DanielMRÁZIK LukášSTAROSTA Petr
20.09.2020 8:50:005PRAVDA JosefNOSEK František ml.ZEMAN TomášKOLOVRAT Jiří
20.09.2020 9:00:006HOFFMAN PetrANTON PetrKURFÜRST MarcelJURÁNEK Adam
20.09.2020 9:10:007LEGÁT DavidSEKULA KarelZVÁRA DavidBALEK Zdeněk
20.09.2020 9:20:008CHORVAT JonášTINTĚRA JanJIŘÍK MilanVAŠEK Václav
20.09.2020 9:30:009DIMITROV MartinJANÁČ JozefPOLÁČEK PetrMALÝ Jindřich
20.09.2020 9:40:0010NEVŠÍMAL Karel jun.HANEK JaroslavKNEDLÍK VáclavMICHEL Petr
20.09.2020 9:50:0011SEITER NorbertFARÁR PavelMIKULÁŠEK JosefEISELT Patrik
20.09.2020 10:10:0012MAŘÍKOVÁ GabrielaBUDINOVÁ LenkaKADEŘÁBKOVÁ MarieMATĚJKOVÁ Petra
20.09.2020 10:20:0013TINTĚROVÁ MarcelaZACKLOVÁ ValerieBENEŠOVÁ BarboraMARTINSKÁ Renata
20.09.2020 10:30:0014PHAN Thi ThuanLUU Thi Thanh NgaMICHALIK ElkeMICHALIK Juliane
20.09.2020 10:50:0015RAISL MatějPOSPÍŠIL PavelHAUPTMANN FilipMARTINSKÝ Roman
20.09.2020 11:00:0016ZIMMEL JaroslavNGUYEN THANH CuongMACHÁČEK VítězslavJELINSKI Artur
20.09.2020 11:10:0017MATĚJKA MilanTROJÁČEK JiříPÁTEK JanMIKULÁŠEK Jakub
20.09.2020 11:20:0018GORIN BorisJANDOUŠ LadislavŠTEBEL Edgar PetrNGUYEN Duy nhat
20.09.2020 11:30:0019NGUYEN DINH ThuanŠNAJDAR JaroslavTRAN Thai DungMUDRA Miroslav
20.09.2020 11:40:0020VLK AntonínNÁDENÍČEK SvatoplukBRDLÍK JiříŠLECHTA František
20.09.2020 11:50:0021JAKES PetrKOLLARIK DanielLE Duc toanRIS Miroslav


1.5.7601.23126, 23.10.2020 12:50 , počet registrovaných uživatelů : 63967