TT&TB Senior Golf Tour 2020 - Radecký


Teetime - startovní listinaKapacitaPouze pro členyPřihlášeno
Muži TT&TB Trophy120 532
Ženy TT&TB Trophy70 262
Muži brutto120 532
Muži stableford120 532
Ženy brutto70 262
Ženy stableford70 262
Členové ČSGA  622
* Všechny kategorie  134



Startovní listinaNum. 1 / kategorie:

Startovní čas:Start. čísloHráč #1:Hráč #2:Hráč #3:Hráč #4:
26.05.2020 8:00:001KLEČKA VladimírBOUČEK ZdeněkKRŇANSKÁ JanaUHROVÁ Iveta
26.05.2020 8:10:002KOTEK TomášNOVÁK JosefRAJCHRT VěroslavKRCH Josef
26.05.2020 8:20:003TRUNEČKOVÁ ZuzanaSTÁRKOVÁ BarboraKNIHOVÁ VěraMARTINČOVÁ Henrieta
26.05.2020 8:30:004KOTÁB MilanPOLAVKA ZdeněkFOLDIN FrantišekSYNÁČEK Zdeněk
26.05.2020 8:40:005PÄTOPRSTÝ VlastimilFIALA VladimírSPOHR SylvioKADLEC Jaroslav
26.05.2020 8:50:006NOVÁKOVÁ IvanaTESAŘOVÁ LenkaŠPILLEROVÁ JitkaPOLAVKOVÁ Anna
26.05.2020 9:00:007STANĚK VladimírCIMBUREK MiroslavRUS VladimírROUŠAL Jan
26.05.2020 9:10:008MARŠÁLEK OtakarKASÍK HelmutHLAVÁČKOVÁ EvaŠIMKOVÁ Michaela
26.05.2020 9:20:009SMRŽ MartinJOVANOVIĆ ZoranSCHOVÁNKOVÁ EvaPOBUDOVÁ Kamila
26.05.2020 9:30:0010FRANK VladimírKUBALÍK KarelVANĚK ZdeněkHAVLÍČEK Karel
26.05.2020 9:40:0011BURIAN VladimírVEJLUPEK PavelHULÍNSKÝ BorisNOVOTNÝ Jaroslav N.
26.05.2020 9:50:0012SCHOVÁNEK JanHOLUBEC BohumilDZURENDA AnnaDĚDEČKOVÁ Blanka
26.05.2020 10:00:0013MATĚJŮ MilanLACINA VladimírZEMAN MiloslavHOFMANNOVÁ Štěpánka
26.05.2020 10:10:0014ŠTĚPÁNEK KarelHALDA JaroslavPANGRÁC ZdeněkŠENK Josef
26.05.2020 10:20:0015KLEPAL VladimírSEQUENS RichardTEISSING Tomáš 
26.05.2020 10:30:0016REDEK RadomírRABOCH PavelREDKOVÁ NatálieRABOCHOVÁ Zdeňka
26.05.2020 10:40:0017HACKER KarelJANKOVSKÝ JiříNEŠPOROVÁ LianaLUXOVÁ Věra
26.05.2020 10:50:0018TRSEK JanFILIP MilanHOLEČEK PavelNĚMEČEK Aleš
26.05.2020 11:00:0019ŠANDA JosefTHEODOR PavelKNEDLÍK VáclavKOMÁREK Miloš
26.05.2020 11:10:0020KNEIFL ZdeněkJEDLIČKA PetrVOSÁHLO PetrJEDLIČKOVÁ Marcela
26.05.2020 11:20:0021 TYLE LadislavNOVOTNÁ PavlaHŮLOVÁ Jaroslava
26.05.2020 11:30:0022JUŘIČEK MilanJANOUŠEK PavelVALDINGER JanFULÍN SEN. Jan
26.05.2020 11:40:0023 HOKR VlastimilŘEHÁK JanBACULÁK Zbyněk
26.05.2020 11:50:0024SLUNEČKO JiříCHMELAŘ Václav KUCHAŘOVÁ Marie
26.05.2020 12:00:0025ZAJACOVÁ ZuzanaPOLACHOVÁ ŠtěpánkaWELLEROVÁ MonicaHRDLIČKOVÁ Blanka
26.05.2020 12:10:0026PETERKA MichalWILCZEK MiroslavŽOGLIKOVÁ HanaKADAVÁ Ivana
26.05.2020 12:20:0027NEVŠÍMAL Karel sen.ONDROUŠEK VladimírONDROUŠKOVÁ IvankaNEVŠÍMALOVÁ Hana
26.05.2020 12:30:0028SOBOTKA ZdeněkPLUHAŘ ZbyněkKLUS LiborPŠENIČKA Josef
26.05.2020 12:40:0029BUZKOVÁ IrenaPOPELKOVÁ HanaNĚMCOVÁ EvaMAYEROVÁ Květoslava
26.05.2020 12:50:0030BOUČEK VladimírSÜSS VladimírPŠENIČKOVÁ HanaROKOSOVÁ Blanka
26.05.2020 13:00:0031KŘÍŽ RomanBOHUSLAV JaroslavSCHIEBERT Petr 
26.05.2020 13:10:0032VÍZEK KarelKUNFT VáclavNEMYNÁŘ HugoKOPECKÝ Jan
26.05.2020 13:20:0033SMRTOVÁ RenataVÍZKOVÁ JarmilaBOUČKOVÁ EvaDVOŘÁKOVÁ Věra
26.05.2020 13:30:0034ŠULC František snŠKOLOUT VáclavBOHUSLAVOVÁ LeaSCHIEBERTOVÁ Zuzana
26.05.2020 13:40:0035HOFMAN VladimírRYANT JiříREIFOVÁ Andrea 


1.5.7487.20608, 01.07.2020 11:26 , počet registrovaných uživatelů : 60948