4. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV - Masters

A mladší žáci (7-12 let)

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1ŠVUB ML. Václav1,471 / 3470 / 351411,4
2KLEIN Louis0,868 / 3675 / 291430,6
3DOLEŽAL Ondřej9,376 / 3875 / 391518,3
4VOJTĚŠEK Mikuláš4,983 / 2873 / 361564,8
5PLÁŠEK Štěpán5,381 / 2981 / 281625,3

B mladší žákyně (7-12 let)

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1ČERNÁ Veronika5,179 / 3788 / 291675,1
2KNOBLOCHOVÁ Julie8,687 / 3383 / 371708,4
3VINKLEROVÁ Barbora10,284 / 3886 / 361709,7
4VOHRALÍKOVÁ Kristýna6,882 / 3789 / 311716,4
5OPLATKOVÁ Julie8,191 / 3184 / 351757,9

C starší žáci (13-14 let)

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1ZACH Matouš1,978 / 3270 / 401481,1
2ŠUSTEK Ondřej3,880 / 3371 / 421513,1
3STOULIL Tobiáš2,479 / 3275 / 371542,0
4ROSA Mikuláš2,477 / 3477 / 341542,4
5MAŘÍK Karel jun.1,579 / 3180 / 301591,5

D starší žákyně (13-14 let)

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1LEBOVÁ Kristina1,376 / 3575 / 361511,0
2BARCALOVÁ Miriam0,277 / 3474 / 36151+0,2
3TAUER Amálie0,779 / 3174 / 361530,5
4TICHÁNKOVÁ Eva2,076 / 3678 / 341542,4
5TRŮKOVÁ Viktorie0,479 / 3176 / 341550,4

E kadeti (15-16 let)

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1SUTOR Jakub Dalibor+1,071 / 3874 / 35145+1,5
2STOULIL Nikolas+1,474 / 3476 / 32150+1,2
3TALANDA Michal0,176 / 3478 / 321540,1
4BENEŠ Jan3,379 / 3576 / 391552,6
5BASLER Matěj1,577 / 3580 / 321572,2

F kadetky (15-16 let)

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1KŘENKOVÁ Agáta+1,478 / 3276 / 34154+1,5
2SIONKOVÁ Klára+2,081 / 2976 / 34157+1,7
3ZAVŘELOVÁ Tereza+0,582 / 3077 / 35159+0,6
4SCHWARZOVÁ Tereza+0,977 / 3483 / 31160+0,9
5HLINOMAZOVÁ Sofie0,184 / 2881 / 331650,1

NGTM2020M12

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1ŠVUB ML. Václav1,471 / 3470 / 351411,4
2KLEIN Louis0,868 / 3675 / 291430,6
3DOLEŽAL Ondřej9,376 / 3875 / 391518,3
4VOJTĚŠEK Mikuláš4,983 / 2873 / 361564,8
5PLÁŠEK Štěpán5,381 / 2981 / 281625,3

NGTM2020Z12

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1ČERNÁ Veronika5,179 / 3788 / 291675,1
2 - 3KNOBLOCHOVÁ Julie8,687 / 3383 / 371708,4
2 - 3VINKLEROVÁ Barbora10,284 / 3886 / 361709,7
4VOHRALÍKOVÁ Kristýna6,882 / 3789 / 311716,4
5OPLATKOVÁ Julie8,191 / 3184 / 351757,9

NGTM2020M14

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1ZACH Matouš1,978 / 3270 / 401481,1
2ŠUSTEK Ondřej3,880 / 3371 / 421513,1
3 - 4ROSA Mikuláš2,477 / 3477 / 341542,4
3 - 4STOULIL Tobiáš2,479 / 3275 / 371542,0
5 - 6MAŘÍK Karel jun.1,579 / 3180 / 301591,5

NGTM2020Z14

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1LEBOVÁ Kristina1,376 / 3575 / 361511,0
2BARCALOVÁ Miriam0,277 / 3474 / 36151+0,2
3TAUER Amálie0,779 / 3174 / 361530,5
4TICHÁNKOVÁ Eva2,076 / 3678 / 341542,4
5TRŮKOVÁ Viktorie0,479 / 3176 / 341550,4

NGTM2020M16

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1SUTOR Jakub Dalibor+1,071 / 3874 / 35145+1,5
2STOULIL Nikolas+1,474 / 3476 / 32150+1,2
3TALANDA Michal0,176 / 3478 / 321540,1
4BENEŠ Jan3,379 / 3576 / 391552,6
5BASLER Matěj1,577 / 3580 / 321572,2

NGTM2020Z16

PořadíJménoHCP předKolo 1Kolo 2SkóreHCP po
1KŘENKOVÁ Agáta+1,478 / 3276 / 34154+1,5
2SIONKOVÁ Klára+2,081 / 2976 / 34157+1,7
3ZAVŘELOVÁ Tereza+0,582 / 3077 / 35159+0,6
4SCHWARZOVÁ Tereza+0,977 / 3483 / 31160+0,9
5HLINOMAZOVÁ Sofie0,184 / 2881 / 331650,1

1.5.7601.23126, 23.10.2020 12:50 , počet registrovaných uživatelů : 63967