GPA GOLF TOUR 2020 - MASTERS

Základní údaje
Zahájení: 17.09.2020 v 9:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: PGA National - Prague Oaks
Podmínky turnaje
Série turnajů GPA GOLF TOUR MASTERS je určena pro amatérské hráče. Hraje se dle pravidel golfu a místních pravidel. Používání měřících přístrojů je povoleno. Hráči jsou povinni dodržovat časový limit pro hru. Podrobné propozice Tour naleznete na webu www.gpa.cz
Další informace
Popis: XIII. ročník prestižní otevřené amatérské sportovní golfové tour TOUR v ČR na rány s vyrovnáním. Svým rozsahem, kvalitou organizace, tradicí a počtem turnajů se jedná o největší amatérskou tour v ČR. Tour je určena pro sportovně založené amatérské hráče s HCP do 18, hraná na rány s vyrovnáním s maximálním odpočtem 15 ran. Tour obsahuje 15 kvalifikačních turnajů na nejkvalitnějších golfových hřištích v ČR, Rakousku a Slovensku. Celoroční žebříček zvaný RACE TO FONTANA, který se stanovuje podobným způsobem jako v profesionálních soutěžích, je žebříček na základě uhraných GPA bodů a určí 20 nejlepších hráčů z dlouhodobé části. Ti získávají možnost účasti ve velkém dvoudenním finále ve špičkovém resortu FONTANA ve Vídni, z kterého vzejde již XIII. absolutní vítěz této tour.
Přihlášení:
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 a 13 od 9:15
Vítězství:
Ceny: Na každém turnaji bude vyhlášeno 5 nejlepších hráčů podle pořadí na serveru ČGF v kategorii ve hře na rány s vyrovnáním. Vítěz této kategorie získá tradiční malý zlatý pohár vítěze turnaje MASTERS a je povinen zůstat do vyhlášení výsledků a splnit povinnosti vítěze, jako je jako je rozhovor pro média a propagační foto po turnaji. Dále bude vyhlášen hráč s nejmenším počtem ran. Na vyhlášení výsledků je vyžadována účast všech hráčů (pouze ve výjimečných případech uvolní pořadatel). Celá tour má velmi přísná pravidla ohledně vyhlášení výsledků, cílem je vysoká kvalita vyhlašování vítězů a ohleduplnost k vítězům.
Úhrada nákladů:
Stravování: Pro účastníky turnaje bude připraveno bohaté občerstvení po celou dobu turnaje.
Poplatky:
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
MASTERS - BRUTTONa rányNeAno
MASTERS na rány s vyrovnáním max .15 ranNa rányAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
SILVER+9,018,00100M

1.5.7597.30302, 19.10.2020 16:50 , počet registrovaných uživatelů : 63784