VODAFONE BUSINESS GOLF TOUR 2019

Základní údaje
Zahájení: 16.08.2019 v 8:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Greensgate Dýšina
Podmínky turnaje
Série turnajů GPA GOLF TOUR 2019 je určena pro amatérské hráče. Hraje se dle pravidel golfu a místních pravidel. Používání měřících přístrojů je povoleno. Hráči jsou povinni dodržovat časový limit pro hru. Podrobné propozice Tour naleznete na webu www.gpa.cz.
Další informace
Popis: VODAFONE BUSINESS GOLF TOUR 2019 je turnaj určený pro firemní klientelu společnosti Vodafone. Tyto turnaje budou probíhat v rámci GPA GOLF TOUR PARTNERSHIP 2019. Tyto turnaje jsou velmi oblíbené zejména pro firemní klientelu, pod patronací hlavních partnerů, na nejlepších hřištích v ČR. Projekt nabízí výhodný kreditový systém, který umožňuje klientovi flexibilní čerpání míst na turnajích. Zakončení sezóny s předáním všech ocenění proběhne slavnostně v rámci galavečera v hotelu Ambassador. Více informací o projektu na www.gpa.cz. VODAFONE BUSINESS GOLF TOUR 2019 podporuje Českou golfovou asociaci hendikepovaných.
Přihlášení:
Způsob startu: cannon start v 10:00 hodin
Vítězství: V každé HCP kategorii vyhrávají první tři hráči s nejvyšším počtem netto stablefordových bodů.
Ceny: Na jednotlivých turnajích budou oceněni vždy tři nejlepší hráči na netto body ve 3 výkonnostních kategorií dle HCP, kteří získají poháry a ceny dle pravidel o amatérském statusu. Hráči budou rozděleni dle HCP do tři kategorií Red Gold, Red Silver a Red Bronz. Vložené soutěže jsou: společný Nearest to the pin a Longest drive pro muže a ženy zvlášť. Pokud se hráč nezúčastní vyhlášení, bude cena věnována na charitu České golfové asociaci hendikepovaných. Pohár z turnaje si může vyzvednout v agentuře GPA.
Úhrada nákladů:
Stravování: Pro účastníky turnaje bude připraveno občerstvení po celou dobu turnaje.
Poplatky:
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Red GoldStablefordAnoAno
Red SilverStablefordAnoAno
Red BronzeStablefordAnoAno
Brutto rány Na rányNeAno
Netto rány Na rányAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7517.25665, 31.07.2020 14:15 , počet registrovaných uživatelů : 61906