JUNIOR GOLF TOUR BY BESTALENT 2018/2019

Základní údaje
Zahájení: 08.12.2018 v 8:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Indoor GC Erpet Praha
Podmínky turnaje
Hraje se dle pravidel České golfové federace, místních pravidel hry na FSG simulátorech a místních pravidel malého kurzu (místní pravidla jsou k přečtení u FSG simulátorů a u malého kurzu). Věková kategorie 7-12 let s HCP 34 – 54. Odpaliště Ladies. Hráči hrají turnaj jednotlivců na rány bez vyrovnání. Hrají na 12 jamek na FSG simulátoru a 6 jamek na malém kurzu. Na každé jamce je max. limit 10 úderů. Turnaj bude vždy vyhlášen ihned po dohrání celé kategorie. Při rovnosti výsledků na prvním místě o vítězi rozhodne rozehrávka. Věková kategorie 13 let a starší, HCP PRO - 33. Odpaliště Ladies, Amateur, Pro. Hraje se turnaj týmů – BEST SCORE a hra o nejlepší individuální výsledek během tří turnajů (max. 10 týmů). Kategorie hraje 6 jamek na malém kurzu a 12 jamek na FSG simulátoru. Týmy mohou být složeny z min. 1 a max. 3 hráčů. Minimálně jeden hráč musí být mladší 23 let. Všichni tři hráči se mohou účastnit jednoho turnaje. Hrají vždy na jednom FSG Simulátoru. Každý hráč hraje svůj míč a do týmové Score Card se počítá nejlepší výsledek zahraný na dané jamce. Turnaj se hraje na tři kola na hřišti Dorado Beach. Tým, který složí nejnižší skóre z možných tří odehraných kol, se stane vítězem tour 2018 a obdrží putovní pohár a věcné ceny. Vyhlášen bude i nejlepší individuální výsledek zahraný během tří kol tour. Další tři turnaje se odehrají v roce 2019 stejným systémem. Hřiště bude ohlášeno na třetím turnaji první poloviny tour. Po odehrání turnajů budou vždy vyhlášeny tři nejlepší individuální umístění. určena pořadatelem turnaje, a která proběhne na FSG, či na malém kurzu.
Další informace
Popis: Bestalent upravil pravidla juniorských turnajů, které pořádá v Erpet Golf Centru. U nižší kategorie 7-12 let se pravidla nemění a zůstávají stejná viz. podmínky. Jen kategorie nehraje o vítěze tour, ale jsou to individuální turnaje. Kategorie 13 let a strarší (99) + vyjímky u hráčů 10let a starší s HCP lepším než 20 hrají nově turnaje dvojic (max. tříčlený tým. viz pravidla níže). Tým bude skládat během tří turnajů nejlepší score card. Vítězem se stane tým s nejnižším score po třech turnajích. Smyslem změny je učit hráče během hry spolu komunikovat, spolupracovat, důvěřovat si, v určitých momentech nést odpovědnost za tým, vydržet v procesu hry koncentrovaný. Více informací / vysvětlení: volejte Martina Beštu: 777 880 004.
Přihlášení: Na turnaj se můžete přihlásit přes server www.cgf.cz. Při naplnění kapacity turnaje rozhoduje o zařazení datum přihlášení.
Způsob startu: Startovní listina bude vyvěšena vždy v pátek do 16 hod. na www.cgf.cz, nebo na recepci ERPET GOLF CENTRA
Vítězství: Věková kategorie 7-12 let s HCP 34 – 54. Odpaliště Ladies: Vítězem se stává hráč/ka s nejžším score. O dalším umístění rozhoduje server ČGF. Vyhlášeni budou vždy hráči na 1. – 3. místě. Při shodných výsledcích na prvním místě rozhodne o vítězi rozehrávka, která bude určena pořadatelem turnaje, a proběhne na FSG, či na malém kurzu. Věková kategorie 13 let a starší, HCP PRO - 33. Odpaliště Ladies, Amateur, Pro: Po odehrání turnajů budou vyhlášeny na závěrečném turnaji (8.12.18) dvojice na 1. - 3. místě. Při rovnosti výsledků po třech kolech na prvním místě o vítězi rozhodne rozehrávka, která bude určena pořadatelem turnaje, a proběhne na FSG, či na malém kurzu.
Ceny: Poháry, medaile a věcné ceny věnované partnerem turnaje.
Úhrada nákladů: V hotovosti při registraci na recepci Erpet Golf Centra.
Stravování: Svačina pro hráče během turnaje
Poplatky: 400,- Kč / osoba - cena zahrnuje vstup na turnaj a svačinu pro hráče
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Smíšená 7 - 12 let s HCP 34 - 54. Odpaliště LadiesNa rányNeNe
Smíšená 13 a starší, HCP: PRO - 33. Odpaliště Ladies, Amateur, PRONa rányNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOWPROBEZ1100M
RED+4,0BEZ1100F

1.5.7194.17564, 12.09.2019 9:45 , počet registrovaných uživatelů : 56887