BEROUN ATT + CLGA Tour - hra na nesoutěžní výsledek

Základní údaje
Zahájení: 21.10.2020 v 6:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Beroun
Podmínky turnaje
Platný hcp, hrajeme dle pravidel ČGF. .
Další informace
Popis: V rámci povolení individuální hry si mohou hráči zahrát na výpočet hcp jako nesoutěžního výsledku. Nejedná se o turnaj, a proto není žádné vyhlášení ani rozdávání cen po turnaji. Hráči musí dodržovat povinné odstupy, nošení roušek a veškeré podmínky vydané Vládou ČR k situaci nákazy Covid 19. Hráči se mohou pohybovat ve venkovních prostorech klubu na terase s dodržením povinných odstupů a s dodržením podmínky čtyř osob. Veškeré občerstvení, které bude probíhat, dostanou hráči výdejem z okénka restaurace. Výsledky naleznou hráči po hře zde na serveru cgf v sekci "nesoutěžní výsledky".
Přihlášení: Již pouze osobně u pí. Marcela Chrpová - tel. +420 737 287 288, e-mail.: attgolftour.chrpova@golflady.cz. Požadavky na sestavení flightů prosím nahlásit sms na výše uvedené číslo nebo na e-mail.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 od 9.30 hod. V případě vyššího počtu přihlášených hráčů bude start umožněn ze dvou jamek č. 1 a č. 10. Rozpis hráčů a startovní časy budou uvedeny zde v detailu turnaje v úterý v 16 hodin.
Vítězství:
Ceny:
Úhrada nákladů: Hotově při registraci, která bude probíhat na terase klubovny. Každý hráč obdrží při registraci dárek od spol. ČESKÁ ČOKOLÁDA (výběr z jejich exclusivních produktů) a od spol. LIKOR (portugalské spećiality)
Stravování: Snídaně (výběr: káva nebo čaj, párek v rohlíku nebo sekaná v housce, polévka), svačina do bagu (sandwich,banán,jablko,kobliha,voda), oběd (výběr ze tří jídel dle denního menu)
Poplatky: 1.500 Kč (všichni hráči bez členství v GC Beroun) 500,- Kč (hráči s členstvím v G.C. Beroun) 1.300 Kč (registrované členky CLGA - Czech Ladies Golf Assotiation www.czechlga.cz) V ceně je fee, zapsání nesoutěžního výsledku a organizace hry a stravování přes de
Kategorie turnaje

Odpaliště

1. kolo

1.5.7600.27514, 22.10.2020 15:17 , počet registrovaných uživatelů : 63875