Regionální Seniorská Tůra Východní Čechy

Základní údaje
Zahájení: 17.09.2020 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Osyčina
Podmínky turnaje
Seniorský věk, senioři 55 let, seniorky 50 let, včetně dosažený v roce 2019. Členství v ČSGA podmínkou slevy. Uhrazení fee 30 min. před osobním startovním časem. A senioři HCP 0 – 54 B seniorky HCP 0 – 54
Další informace
Popis: Jednotlivá kola se hrají 1x18 jamek. Hlavní soutěž Stableford Výsledky jednotlivých turnajů budou zveřejňovány průběžně na WWW stránkách naší tůry www.RSTVC.sweb.cz. Na těchto stránkách budu zveřejňovat změny a potřebné aktuality. Hodnocení jednotlivců pro tour je prováděno bodovým systémem z výsledků jednotlivých kol. Pro konečné výsledky bude bráno 20 nejlepších kol
Přihlášení: www.cgf.cz
Způsob startu: postupný start,Hraje se na úpravu HCP podle pravidel golfu, soutěžního řádu ČGF, místních pravidel jednotlivých hřišť a těchto proposic. Senioři hrají ze žlutých, seniorky z červených odpališť. Nasazení hráčů/hráček do jednotlivých kol bude provedeno dle HCP nebo na přání při postupném startu/společné cestování/. Hráčky startují mezi hráči dle HCP... Případné námitky a protesty řeší soutěžní výbor ihned po skončení každého kola. Na pozdější protesty nebude brán zřetel. Protest proti celkovým výsledkům může být podán soutěžnímu výboru do 30 minut po jejich vyhlášení.
Vítězství: Výsledky jednotlivých kol nebudou samostatně vyhlašovány, budou uváděny na serveru ČGF a po převedení na body (viz bodové hodnocení turnaje) bude průběžné pořadí soutěže vyvěšeno na www.csga.cz. Konečné výsledky soutěže budou vyhlášeny bezprostředně po ukončení posledního turnaje.Na této tůře jsou povoleny bugyny a měřící přístroje.
Ceny: Za vítězství v jednotlivých kolech se ceny zpravidla neudělují. Na závěr celé REGIONÁLNÍ SENIOR TOUR budou uděleny ceny následovně: V hlavní soutěži Stableford za 1. místo muži a ženy. Zvláštní cena bude udělena hráči nebo hráčce s největším počtem odehraných turnajů v naší tůře.
Úhrada nákladů: Osyčina 300kč startovné
Stravování: lehký oběd (lahůdkové párky) po hře v ceně
Poplatky: Osyčina 300kč startovné
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
seniorky HCP 0-54StablefordAnoAno
senioři HCP 0-54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW054,00100M
RED054,00100F

1.5.7569.18008, 21.09.2020 10:00 , počet registrovaných uživatelů : 63400