HEZKÁ HRA 2020

Základní údaje
Zahájení: 20.09.2020 v 9:50
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A a místních pravidel. V první kategorii se hraje na rány s plným odpočtem hracího hendikepu, v dalších systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry.
Další informace
Popis: Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče, kdy se výsledky jednotlivých turnajů započítávají do celoročního žebříčku. V závěru sezóny následuje finálová série turnajů o konečné umístění a atraktivní ceny. Hezká hra nabízí velké množství dalších soutěží : Nejlepší žena, Vyzrálý šampión, Florida Challenge, hendikepové kategorie, Pařiči a další. Přesné podmínky a další informace na www.hezkahra.cz. Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 14.9. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny.
Přihlášení: na cgf.cz, případně www.hezkahra.cz, nebo na tel: 603 822 156.
Způsob startu: postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici 19.9. od 20.00hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 9:30 hod
Vítězství: Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další hráči v pořadí obdrží hodnotné ceny od partnerů. Dále odměníme nejlepší ženy, vyzrálé šampióny, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Ceny: Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince v dřevěných plaketách, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby a mnohé další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o tři volná fee na další turnaje HH, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. Na MAJOR turnaji navíc vyhlašujeme celkového vítěze v součtu brutto + netto. V případě neúčasti hráče při vyhlášení výsledků turnaje se nepřebrané ceny zařazují do tomboly, nebo se posouvají pořadím.
Úhrada nákladů: platba pouze v hotovosti na místě
Stravování: bohaté občerstvení do bagu od promotéra při registraci.
Poplatky: Cena fee 1200,-Kč. Junioři do 18 a senioři nad 60 a roční clen GMB: 1050,-Kč, Mstětice a Poděbrady: 900,-Kč. Každý hráč, platí tunajový servis 100 Kč, ve kterém je příprava SC, vložených soutěži, zápis výsledků. Startovné je 350,-Kč. V ceně startovného je bohaté občerstvení do bagu organizace turnaje, hodnotné ceny, nearesty na všech tříparech, další vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků.ČGK v limitu platí pouze startovné 350,-Kč+100,-Kč za zápis výsledku.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
StříbrnáStablefordAnoAno
ZelenáStablefordAnoAno
ZlatáNa rányAnoAno
BronzováStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7569.18008, 21.09.2020 10:00 , počet registrovaných uživatelů : 63449