Letní pohodový texas scramble

Základní údaje
Zahájení: 09.08.2020 v 13:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Osyčina
Podmínky turnaje
Další informace
Popis: Oblíbený turnaj bez "počítání hendikepů", který je spíše setkáním golfových přátel než soutěžením na ostří nožů. Dvojice se hlásí nebo sestavují před startem z přihlášených, vždy lepší hráč se začátečníkem. TURNAJ JE VHODNÝ I PRO ZAČÍNAJÍCÍ HRÁČE I BEZ HCP, KTEŘÍ ZATÍM NEMAJÍ TURNAJOVÉ ZKUŠENOSTI. Vysvětelení hry jménem Texas Scramble - hráči ve dvojici odehrají míč ze stejného místa. Poté vyberou nejlepší z odehraných míčů, druhý míč seberou a odehrají opět oba z téhož místa, kde leží vybraný míč. I slabší hráč ve dvojici tak má šanci dvojici prospět, protože někdy jeho rána může dvojici zachránit. Dvojice s nejmenším součtem ran zahraných na všech jamkách vítězí. Texas scramble je rozhodně zárukou dobré zábavy.
Přihlášení: Přihlašování neregistrovaných hráčů (začátečníků) - v recepci nebo na tel.č. 777 222 910. Registrovaní hráči se mohou hlásit na www.cgf.cz.
Způsob startu: start v 13:00 CANON
Vítězství: Nejnižší počet ran.
Ceny: Každý účastník je žádán o drobnou cenu do koše cen. Budou tak odměněni všichni zúčastnění hráči.
Úhrada nákladů:
Stravování: Občerstvení před startem - svatební hovězí vývar s knedlíčky a nudlemi a lehké občerstvení z domácí kuchyně po hře v Cedrovém penzionu je v ceně startovného.
Poplatky: Startovné 300,-Kč (mládež a studenti 200 Kč) a fee zvýhodněné pro neklubové hráče: snížené 200 Kč.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
všichniNa rányNeNe
Odpaliště

1. kolo

1.5.7517.25665, 31.07.2020 14:15 , počet registrovaných uživatelů : 61819