LADIES GOLF.CZ – s DERDE LEVEN (nejen pro ženy)

Základní údaje
Zahájení: 06.08.2020 v 15:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Golf Resort Lázně Bohdaneč
Podmínky turnaje
Nevyzvednuté ceny propadají Odborníci externě, s.r.o. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje souhlasí s pořizování vizuálních a audiovizuálních záznamů během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů, na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při registraci.
Další informace
Popis: Turnaj pořádá www.ladies-golf.cz. Otevřený turnaj hraný ve třech kategoriích na stablefordové body (ženy: HCP 0-25, HCP 25,1-54; muži: HCP 0-54). Vyhodnocen bude hráč (- čka) s nejmenším počtem úderů. Ceny jsou připraveny pro vítěze vložených soutěží Longest drive (zvlášť ženy, muži) a Nearest to pin (společný). Před startem welcome drink od společnosti PURE DISTRICT - KOMBE (pravý ženšenový nápoj nejen na podporu imunity). Po hře prezentace partnerských společností včetně výhodných nákupů. Další turnaj ze série LADIES-GOLF.CZ se uskuteční 15. srpna 2020. Pro více informací sledujte FB, Instagram či www.ladies-golf.cz
Přihlášení: Na serveru ČGF v sekci turnaje nebo na recepci klubu. Startovní listina bude k dispozici na serveru ČGF po 19 hodině v den uzávěrky přihlášek. Případné preference na složení flightu zasílejte emailem na recepce@gcpa.cz
Způsob startu: Postupný z jamky č. 1.
Vítězství: Vítězem se stává hráč (-čka) s nejvyšším počtem stablefordových bodů v každé kategorii. Hodnoceno bude 1.-3. místo v každé kategorii. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo na případnou změnu v kategoriích, a to s ohledem na počet přihlášených účastníků turnaje. Vyhodnocena bude navíc žena s nejmenším počtem úderů.
Ceny: Green fee na hřiště na Ostravici, pro výherce všech kategorií vouchery od Libora Čipela na pohybovou terapii v duchu filosofie DERDE LEVEN (75 minut); luxusní švýcarská kosmetika s kmenovými buňkami a peptidy FS, kosmetika od společnosti Future medicine s patentovanou technologií R.A.F. Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest drive a Nearest to pin věnuje opavská společnost GO2GO výrobce stylových golfových rukaviček (více na www.go2go.golf). Ceny útěchy – mj. losování dvou výherců na okamžitou profesionální masáž chodidel od Libora Čipela.
Úhrada nákladů: Hotově na recepci.
Stravování: Voda a sušenka do bagu.
Poplatky: Zvýhodněné green fee za 9 jamek 350,- Kč (členky GCPA se zaplaceným ročním poplatkem 0 Kč, ostatní členky GCPA 250 Kč) + startovné vč. občerstvení pro všechny účastnice 250,- Kč (na startu voda a sušenka). Členové Best Golf, ČGK a DAVIS ve smluvích denních limitech platí fee 100 Kč. Pro každého DÁREK: Vitamín B6 (přispívá mj. ke snížení únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, tvorbě červených krvinek, fungování imunitního systému) nebo pleťový krém s antarcticinem aj.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Ženy HCP 0 - 25StablefordAnoAno
Ženy HCP 25,1 - 54StablefordAnoAno
Muži HCP 0 - 54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7517.25665, 31.07.2020 14:15 , počet registrovaných uživatelů : 61865