ATT GOLD OPEN GOLF TOUR

Základní údaje
Zahájení: 07.08.2020 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Konopiště
Podmínky turnaje
Tradičně je naše tour určena pro hráče od 20 let. Podmínky: Platný hcp a dovršený věk 20 let. Soutěžíme v kategoriích : 0 až 12, 12,1 až 24 a 24,1 až 36. V kategorii 37 - 54 budou sice zapsány výsledky a bude se hrát na výpočet hcp, ale tato kategorie není odměňována cenami a to z toho důvodu, že již dlouhodobě není plně obsazena. Odpaliště: MUŽI: hcp 0 - 10 hrají z bílých odpališť, hcp 10,1, - 54 hrají ze žlutých odpališť ŽENY: hcp 0 - 10 hrají z modrých odpališť a hcp 10,1 - 54 hrají z červených odpališť. Buggy do hry povoleny - není vyžadováno žádné zdravotní potvrzení. Měřící přístroje v rámci pravidel ČGF povoleny.
Další informace
Popis: Dlouholetá golfová tour s historií již od roku 2002. V uplynulých třech letech hrajeme pod hlavičkou ATT INVESTMENTS CZ SE, rychle se rozvíjející spoléčnosti, která je profesionálem s více než desetiletými zkušenostmi na finančně komoditních trzích, a také byla oceněna jako nejlepší firma s komoditami v Evropě. V naší tour naleznete pohodu do hry, skvělou partu golfistů a krásné ceny. Po celou dobu tour soutěžíme o zájezd do tureckého Beleku od CK SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL na týdenní pobyt v hotelu Sirene s golfem v Beleku. O pitný režim do turnajů se již dlouhodobě stará minerální voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN, a ochutnávku "něčeho dobrého" do hry zajistí spol. LIKOR, dovozce portugalských vín.
Přihlášení: Marcela Chrpová tel. 737287288, na stránkách www.attgolftour.cz v sekci turnaje a nebo přímo zde na serveru cgf. Pokud budete mít požadavky na složení flightů prosím napsat požadavky na attgolftour.chrpova@golflady.cz a to nejpozději do středy 5.8.
Způsob startu: Canon start v 10 hod. Pouze v případě, že by byl přihlášen jen malý počet hráčů bude start změněn na postupný z jamky č. 1.
Vítězství: Vítězství: Ve vypsaných kategoriích a vložených soutěžích (zde hodnotíme jak muže tak i ženy zvlášť) dále budou ohodnoceni vítězové na brutto stabl.body muž + žena . I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem - cena bude vylosována po dojití všech hráčů. . Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Výherci v tombole se mohou těšit na krásné ceny.Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kategoriích. V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií. Pokud hráč není přítomen na vyhlášení, cena se nepředává - zbylé ceny se losují mezi všemi hráči, kteří jsou přítomni na vyhlášení.
Ceny: Ceny: Hodnotné ceny od našich partnerů: • ATT INVESTMENTS CZ SE – golfové potřeby • FAGRON - speciální lékařská vlasová kosmetika Neogen podporující růst vlasů • VERMIONE – zdravotní kosmetika pro muže i ženy • 24 SAFE - vouchery na roční pronájem safe v centru Prahy v hodnotě 13.000 Kč • LIKOR – kvalitní značková portugalská vína a dárky pro hráče • HOP ARENA - vstupy do oddychového sportovního centra pro celou rodinu • A další ceny od našich partnerů, které jsou ještě v jednání …. • Na každém turnaji dvakrát losování o hezké ceny, jak ráno při registraci formou lístků do tomboly, tak i odpoledne ze score card všech přítomných hráčů
Úhrada nákladů: Platba možná pouze v hotovosti, platební karty nebudou akceptovány
Stravování: Snídaně, svačina do bagu (bageta+ voda), po hře oběd. Každý hráč obdrží při registraci malou lahvičku portského vína od spol. LIKOR a tato společnost připravila i ochutnávku svých produktů mezi jamkami
Poplatky: 1.900,- Kč všichni hráči bez volné hry (fee,občerstvení,startovné) 700,- Kč (občerstvení,startovné) hráči s volným fee nebo členstvím GC Konopiště.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná HCP 0-10StablefordAnoAno
Společná HCP 10,1-24StablefordAnoAno
Společná HCP 24,1-36StablefordAnoAno
Společná HCP 36,1-54StablefordAnoAno
brutto mužiStablefordNeNe
brutto ženyStablefordNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITE+9,010,00100M
YELLOW10,154,00100M
BLUE+9,010,00100F
RED10,154,00100F

1.5.7517.25665, 31.07.2020 14:15 , počet registrovaných uživatelů : 61819