JOY GOLF & FESTINA TOUR 2020 – XI. ročník - otevřený turnaj

Základní údaje
Zahájení: 02.08.2020 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
HCP minimálně 54, platná registrace u ČGF, nebo jiné národní golfové asociace a uhrazené poplatky za start v turnaji. Registrací do turnaje hráč vyjadřuje souhlas pořízením fotodokumentace k prezentaci a zpravodajské činnosti na stránkách www.joygolf.cz v sekci fotogalerie. Fotografie může být na základě individuálního přání hráče odstraněna. Po uzávěrce přihlášek může být HCP rozpětí kategorií upraveno tak, aby byl vyrovnaný poměr hráčů ve třech hlavních kategoriích.
Další informace
Popis: Vážení golfisté, pro rok 2020 jsme pro Vás ve spolupráci s renomovanými partnery a skvělými hřišti kolem Prahy připravili již XI. ročník legendární JOY GOLF & FESTINA TOUR, který tvoří 7 otevřených, samostatně klasifikovaných turnajů. Pro vítěze jsou připraveny krásné křišťálové trofeje od českého skláře a věcné ceny. Pro pravidelné hráče této tour je zhotoven žebříček, do kterého se zaznamenávají body (součet brutto a netto Stablefordových bodů), které v jednotlivých turnajích získají. Naším hlavním cílem je, aby zalíbení v turnajích nalezl každý hráč. Na své si přijdou jak příležitostní golfisté s vyšším HCP (12,1 – 54), kteří soutěží ve dvou kategoriích na NETTO STB body, tak i hráči s nižšími HCP (0-12), kteří se svými soupeři budou soutěžit ve své kategorii na rány s vyrovnáním HCP. Nezklameme ani hráče se smyslem pro fair play, kteří projeví přání hrát ve společném flightu se svými přáteli. Termíny turnajů: 13.6. YPSILON LIBEREC, 19.7. a 2.8. MLADÁ BOLESLAV, 15.8. PANORAMA KÁCOV, 22.8. KONOPIŠTĚ, 13.9. a 28.9. MLADÁ BOLESLAV. Žolík: Každý hráč má právo v jednom z prvních šesti turnajů využít žolíka, což mu zajistí dvojnásobný počet získaných brutto + netto STB bodů počítajících se k celkovému hodnocení JOY GOLF & FESTINA TOUR 2020. Pokud hráč nenahlásí do 6. turnaje čerpání žolíka (hlásí se vždy na recepci při registraci), bude mu automaticky soutěžním výborem přidělen do turnaje, ve kterém získal nejnižší počet bodů do klasifikace tour. Žolíka nelze využít ve finálovém turnaji. Klasifikace celkového hodnocení tour: Hráčům se do celkového hodnocení tour započítávají 4 nejlepší výsledky, které jsou tvořeny součtem netto a brutto STB bodů, kterého hráč v jednotlivém turnaji dosáhne. V případě rovnosti výsledků v celkové klasifikaci tour rozhoduje vyšší výsledek z kteréhokoli turnaje, případně vyšší součet 2 či 3 nejlepších výsledků. V případě stálé schody ve všech variantách rozhone o vítězi los. Pořadatel: Agentura JOY GOLF.
Přihlášení: Na www.cgf.cz, nebo telefonicky či e-mailem na recepci hřiště. Požadavky na společné poctivé flighty telefonujte či posílejte e-mailem vždy na recepci hřiště do 12:00 jeden den před turnajem.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 od 10:00.
Vítězství:
Ceny: V jednotlivých turnajích získávají první tři hráči všech tří hlavních kategorií (Zlatá, Stříbrná a Bronzová) věcné ceny převážně golfového charakteru a nádherné ručně vyráběné skleněné trofeje od českého skláře. Vítězové vložených soutěží obdrží nádherné ručně vyráběné skleněné trofeje od českého skláře. Pokud se vyhlášení výsledků nebude účastnit hráč, který se umístil na 1. - 3. místě, tak mu jeho ceny a turnajovou trofej v případě žádosti uskladníme a předáme při následujícím turnaji. Ve finálovém turnaji bude oceněno věcnými cenami a poháry 10 hráčů a 3 hráčky s nejvyšším celkovým ziskem bodů (součet bodů ze 4 kvalifikačních turnajů a finálového turnaje).
Úhrada nákladů: Prosíme hráče, aby poplatek za účast v turnaji uhradili při odbavení na recepci, preferujeme platbu v hotovosti.
Stravování: Při registraci na recepci: ovoce, sušenka a nápoj do hry, svačina v po 9. jamce na hřišti, oběd po hře. Nápoje objednané u obsluhy restaurace si hráči hradí osobně.
Poplatky: Pro nečleny zvýhodněné GF: 1200,-Kč + 600,-Kč startovné = 1800.-Kč. pro seniory, juniory a roční členy zvýhodněné GF: 1000,-Kč + 600,-Kč startovné = 1600,- Kč. Pro GC Poděbrady a GC Mstětice zvýhodněné GF: 900,-Kč + 600,-Kč startovné = 1500,-Kč. Řádní členové GCMB a spolupracujících klubů s právem čerpat volnou hru (ČGK, DAVIS, BEST GOLF, GOLF CUT), PLATÍ JEN 600,-Kč STARTOVNÉ.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
ZlatáNa rányAnoAno
StříbrnáStablefordAnoAno
BronzováStablefordAnoAno
Netto stablefordStablefordAnoNe
Brutto stablefordStablefordNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,012,0012M
WHITE+9,012,013100M
BLUE+9,012,00100F
RED12,154,00100F
YELLOW12,154,00100M

1.5.7683.19958, 13.01.2021 11:05 , počet registrovaných uživatelů : 55235