GOLF DIGEST Open Tour 2020

Základní údaje
Zahájení: 08.08.2020 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Sokolov
Podmínky turnaje
Hraje se podle Pravidel golfu a Místních pravidel hřiště. Do soutěže bude přijato maximálně 100 hráčů. Vítězem kategorie se stane hráč/hráčka s nejvyšším počtem stablefordových bodů. V turnaji je povoleno používat vyhovující měřicí zařízení. Použití golfových carts je zakázáno s výjimkou případů schválených soutěžním výborem.
Další informace
Popis: GOLF DIGEST OPEN TOUR 2020 je součástí celoroční série, kdy se do průběžné tabulky započítávají stablefordové body uhrané na jednotlivých turnajích. Turnaj je vypsán na 18 jamek, stableford a úpravu HCP. Hraje se podle platných Pravidel golfu a Místních pravidel hřiště. Do soutěže bude přijat pouze stanovený počet hráčů, viz KAPACITA TURNAJE. V turnaji je povoleno používat PRAVIDLŮM VYHOVUJÍCÍ měřicí zařízení a jiné Pravidlům odpovídající elektronická zařízení. Použití golfových bugin je zakázáno s výjimkou případů schválených soutěžním výborem. VÝSLEDKY budou zveřejněny na serveru ČGF. Průběžnou tabulku série GOLF DIGEST OPEN TOUR 2020 naleznete na serveru www.golfdigest.cz. Kompletní KALENDÁŘ TOUR je zveřejněn na webu www.golfdigest.cz. SYSTÉM KVALIFIKACE: na finálový turnaj 7. října 2020 postupuje 20 nejlepších hráčů z průběžné tabulky s 8 nejlepšími uhranými výsledky.
Přihlášení: Pouze přes server ČGF. Oficiální startovní listina bude zveřejněna v záložce STARTOVNÍ LISTINA nejpozději den před zahájením turnaje v 18.00 hodin. Turnaje se mohou zúčastnit pouze REGISTROVANÍ HRÁČI na serveru ČGF, kteří splňují amatérský status a mají uhrazeny poplatky turnaje.
Způsob startu: postupný z jamky č. 1 a 10 od 9,00 hod.
Vítězství:
Ceny: NEJLEPŠÍ TŘI HRÁČI ve vypsané kategorii získávají věcné ceny v souladu s Pravidly amatérského statusu. Na turnaji neprobíhá vyhlašování vítězů a ceny budou zaslány výhercům na domácí adresu.
Úhrada nákladů: v hotovosti
Stravování:
Poplatky: Zvýhodněné STARTOVNÉ 600 KORUN PLATÍ pro předplatitele magazínu Golf Digest C&S a členy domovského klubu s uhrazeným ročním poplatkem. To vše pouze po splnění podmínky zaslání platby skrze GolfDigest eshop 1 den před daným turnajem. Platba musí být připsána na účet 1 den před konaným turnajem. V den konání turnaje platba startovného 800,- korun pro předplatitele GolfDigest magazínu a členy daného klubu, kde se turnaj koná. Úhrada poplatků v den turnaje je možná na místě pouze v hotovosti. Ostatní hráči, kteří nejsou předplatitelé GolfDigest magazínu, ani členy daného klubu, hradí startovné 800,- korun, plus platné hrací fee, které se odvijí od ceny daného hřiště. STARTOVNÉ zahrnuje občerstvení do hry (tyčinky,sušenky a 0,5l voda), zpracování výsledků, organizaci turnaje a ceny pro vítěze kategorie. Jako úhradu hracího poplatku NELZE uplatnit fee virtuálních golfových klubů (ČGK, Davis Club, Greenfee Club – Pražský golfový klub, Bestgolf Blue Sky, StredaIniak a další.) SLEVY na hrací fee lze uplatnit pouze po dohodě s provozovatelem hřiště.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná 0-20StablefordAnoAno
Společná 20,1 - 54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,054,00100F
YELLOW+9,054,00100M

1.5.7528.22782, 11.08.2020 12:39 , počet registrovaných uživatelů : 62121