MEMORIÁL JIŘÍHO MARŠÁKA - Texas Scramble

Základní údaje
Zahájení: 04.07.2020 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Malevil
Podmínky turnaje
Turnaj se hraje systémem TEXAS SCRAMBLE, kde každý hráč z týmu odehraje svou ránu, poté společně vyberou tu nejlepší a z tohoto místa opět všichni pokračují každý svým míčem, než dostanou míč do jamky. Hráči jsou povinni vždy místo vybraného míče označit. Pořadí odpalů si hráči mohou zvolit sami. Bude se hrát s 50% vyrovnáním průměru HCP všech hráčů ve flajtu. Max. HCP pro výpočet bude 36. Nehraje se na úpravu HCP.
Další informace
Popis: 4.6.2020 nás nečekaně opustil náš dlouholetý člen a kamarád Jirka Maršák. Jirka byl nedílnou součástí malevilské historie a můžeme ho nazvat legendou. Na jeho počest jsme se rozhodli uspořádat golfový turnaj, z kterého bychom chtěli udělat tradici. Tento turnaj neslouží jako rozloučení s Jirkou, ale pozdrav Jirkovi, aby věděl, co pro nás znamenal. I přes svůj hendikep byl Jirka neskutečný sportovec a byl velmi společenský, proto bychom chtěli tento turnaj uspořádat tak, jak by se líbil jemu. Hlavní myšlenkou tohoto setkání proto bude především užít si příjemný den bez stresu, popovídat si s přáteli a užít si legraci.
Přihlášení: Své čtyřčlenné týmy včetně názvu týmu můžete přihlásit emailem na adrese golf@malevil.cz nebo přímo v golfové recepci (tel. 487762107).
Způsob startu: Postupný z jamek č. 1 a 10 v 9:00.
Vítězství: Vítězem se stává tým s nejnižším netto výsledkem. Při shodném netto výsledku bude následovat roztřel na jamkách akademie. Na dalších místech rozhodne při stejném netto výsledku lepší brutto výsledek, dále lepší brutto výsledek na druhé devítce, lepší výsledek na jamce č. 18 a pak los.
Ceny: Putovní pohár Jirky Maršáka pro vítezný tým, věcné ceny a vouchery na partnerská golfová hřiště. Další ceny za vložené soutěže Longest Drive (jamky č. 3, 7, 15 a 17) a Nearest to the Pin (jamky 5, 10, 13 a 18).
Úhrada nákladů: V hotovosti nebo platební kartou na recepci klubu.
Stravování: Svačina do bagu, občerstvení po 9. jamce s povinnou přestavkou a grilování po hře v restauraci Back in Afrika s živou hudbou v podání kytaristy Vládi Málka.
Poplatky: Startovné 600 Kč, green fee 600 Kč, mládež do 18 let green fee 500 Kč. Uvedené ceny jsou za 1 osobu. Řádní členi KGCM, členi KGCM s volnou hrou a členi ČGK v limitu hradí pouze startovné.
Kategorie turnaje

Odpaliště

1. kolo

1.5.7487.20608, 01.07.2020 11:26 , počet registrovaných uživatelů : 60976