GOLF DIGEST OPEN TOUR 2020

Základní údaje
Zahájení: 05.07.2020 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Slapy
Podmínky turnaje
Turnaje se mohou zúčastnit pouze REGISTROVANÍ HRÁČI na serveru ČGF, kteří splňují amatérský status a mají uhrazeny poplatky turnaje. Hraje se podle Pravidel golfu a Místních pravidel hřiště. Do soutěže bude přijato maximálně 100 hráčů. Vítězem kategorie se stane hráč/hráčka s nejvyšším počtem stablefordovy´ch bodů. V turnaji je povoleno používat vyhovující měřicí zařízení. Použití golfovy´ch carts je zakázáno s vy´jimkou případů schválených soutěžním vy´borem. Vy´sledky a celkové zhodnocení turnaje najdete na našem webu
Další informace
Popis: GOLF DIGEST OPEN TOUR 2020 je součástí celoroční série, kdy se do průběžné tabulky započítávají stablefordové body uhrané na jednotlivých turnajích. Turnaj je vypsán na 18 jamek, stableford a úpravu HCP. Hraje se podle platných Pravidel golfu a Místních pravidel hřiště. Do soutěže bude přijat pouze stanovený počet hráčů, viz KAPACITA TURNAJE. V turnaji je povoleno používat PRAVIDLŮM VYHOVUJÍCÍ měřicí zařízení a jiné Pravidlům odpovídající elektronická zařízení. Použití golfových bugin je zakázáno s výjimkou případů schválených soutěžním výborem. VÝSLEDKY budou zveřejněny na serveru ČGF. Průběžnou tabulku série GOLF DIGEST OPEN TOUR 2020 naleznete na serveru www.golfdigest.cz. Kompletní KALENDÁŘ TOUR je zveřejněn na webu www.golfdigest.cz. SYSTÉM KVALIFIKACE: na finálový turnaj 7. října 2020 postupuje 20 nejlepších hráčů z průběžné tabulky s 8 nejlepšími uhranými výsledky.
Přihlášení: Pouze přes server ČGF. Oficiální startovní listina bude zveřejněna v záložce STARTOVNÍ LISTINA nejpozději den před zahájením turnaje v 18.00 hodin.
Způsob startu: Postupný z jamky č. 1 a 10 od 9,00 hod.
Vítězství: Vítězem kategorie se stane hráč/hráčka s nejvyšším počtem stablefordovy´ch bodů.
Ceny: NEJLEPŠÍ TŘI HRÁČI ve vypsané kategorii získávají věcné ceny v souladu s Pravidly amatérského statusu. Na turnaji neprobíhá vyhlašování vítězů a ceny budou zaslány výhercům na domácí adresu.
Úhrada nákladů: Pouze v hotovosti
Stravování:
Poplatky: STARTOVNÉ (s výjimkou bonusového turnaje na hřišti PANORAMA) 600 KORUN PLATÍ pro předplatitele magazínu Golf Digest C&S a členy domovského klubu s uhrazeným ročním poplatkem. Ostatní hráči hradí jak STARTOVNÉ, tak platné hrací fee. Úhrada poplatků v den turnaje je možná na místě pouze v hotovosti. STARTOVNÉ zahrnuje občerstvení do hry, zpracování výsledků, organizaci turnaje a ceny pro vítěze kategorie. Jako úhradu hracího poplatku NELZE uplatnit fee virtuálních golfových klubů (ČGK, Davis Club, Greenfee Club – Pražský golfový klub, Bestgolf Blue Sky, StredaIniak a další.) SLEVY na hrací fee lze uplatnit pouze po dohodě s provozovatelem hřiště. Cena fee pro předplatitele je s úhradou předem stále za příjemných 600,- a platba na místě za 800,-. Platba předem na účet 108108881/5500 variabilní symbol: členské číslo ČGF. Nebo ONLINE na adrese eshop.golfdigest.cz. Přihlaste se na turnaj a poté platbu proveďte kdykoli, třeba pár dní před turnajem. POZOR, platba musí přijít do pátku před turnajem. Toto opatření jsme zavedli kvůli nešvarům z předešlé sezony. Na turnaje se přihlásil větší počet hráčů, ale nedorazili a neumožnili tím hru hráčům, kteří měli vážný zájem a byli přihlášeni jako náhradníci.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná HCP 0-20StablefordAnoAno
Společná 20,1-54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7487.20608, 01.07.2020 11:26 , počet registrovaných uživatelů : 60866