JB GROUP & INSURER 2020

Základní údaje
Zahájení: 02.07.2020 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Bitozeves
Podmínky turnaje
dHCP 0-54. Hraje se podle Pravidel golfu R&A, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel GCB. Tempo hry - každá skupina hráčů je povinna dokončit prvních devět jamek nejpozději za 2:20 hod a celé soutěžní kolo nejpozději za 4:40 hod. Je povoleno používání schválených elektronických měřících zařízení. S výjimkou situací při ohrožení života či zdraví hráčů, případně při nutnosti zavolat rozhodčího turnaje je zakázáno používání mobilních telefonů - trestem za porušení pravidla je diskvalifikace. Startovní listina bude zveřejněna před konáním turnaje prostřednictvím www.cgf.cz. Nasazení flightů na jednotlivých jamkách určuje pořadatel. Přihlášením na turnaj uděluje hráč i jeho případný doprovod pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním.
Další informace
Popis: Společnost poskytuje služby pojišťovacího makléře již od roku 1995.Je členem RENOMIA NETWORK, největší skupiny pojišťovacích makléřů v České republice, která poskytuje služby svým klientům ve více než 70 zemích světa. Jsme univerzálním pojišťovacím zprostředkovatelem a pro své klienty z řad podniků, podnikatelů, organizací i občanů zajišťujeme kvalifikované služby při sjednávání a správě pojistných smluv a likvidaci pojistných událostí ve všech druzích pojištění. JB Group, člen RENOMIA NETWORK je stabilní pojišťovací makléř s pevným postavením ve spolupráci s nejvýznamnějšími pojistiteli.
Přihlášení: Prostřednictvím pořadatele.
Způsob startu: Canon start v 10:00 hod. Všichni hráči jsou povinni být 10 minut před startem na odpališti jamky z níž startují. Startovní listina bude zveřejněna jako příloha propozic turnaje na www.cgf.cz. Seznámení hráčů s místními pravidly se koná 20 minut před zahájením turnaje.
Vítězství: Nejvyšší počet STB v jednotlivých kategoriích. Vložené soutěže Nearest to Pin na jamce č. 4 (společně pro muže i ženy) a Longest Drive na jamce č. 3 (zvlášť pro muže a ženy)
Ceny: Pro vítěze jednotlivých kategorií trofeje a věcné ceny, slosování score card s věcnou cenou za účast (slosovací soutěže se neúčastní ocenění v jednotlivých kategoriích). Rozdělení hráčů do kategorií ELITE,CHALLENGE a NEW STARS bude provedeno bezprostředně před turnajem tak, aby přihlášení byli rovnoměrně rozděleni do všech kategorií.
Úhrada nákladů: Ne
Stravování: Welcome Drink, snídaně, občerstvení během hry, oběd po hře, voda do bagu.
Poplatky: Ne
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
CHALLENGE StablefordAnoAno
ELITE StablefordAnoAno
NEW STARSStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7566.20884, 18.09.2020 11:36 , počet registrovaných uživatelů : 63261