GOT - by PGK.cz -Fee+Start 899,- +bohat. občerst. po celý den + Green Fee na Albatross, ČM, Zbras, Pyšely, Karlštejn, Konopiště, Kácov atd...

Základní údaje
Zahájení: 08.08.2020 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Molitorov
Podmínky turnaje
Série 7 turnajů GOLF OPEN TOUR 2020 - BY PGK.cz je určena všem amatérským hráčům. Svou účastí souhlasí se všeobecnými podmínkami turnajů zveřejněných na stránkách www.GOLFOPENTOUR.cz. Všechna práva vyhrazena.
Další informace
Popis: Turnaj na 18 jamek s postupným startem. Hraje se podle Pravidel, soutěžního řádu ČGF, provozního řádu a místních pravidel hřiště. Vložené soutěže: Nearest to Pin na všech 3. parových jamkách, soutěž o nejlepšího 3 pařiče dne (součet brutto ran ze všech 3parů), Nearest ze hry.
Přihlášení: www.cgf.cz
Způsob startu: postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici zde v příloze 07.08. od 19.00hodin a i na www.golfopentour.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 9:00 hod
Vítězství: Odměníme první 3 hráče v každé kategorii + Nearest to Pin na všech 3parech + soutěž o nejlepšího 3 pařiče dne (součet brutto ran ze všech 3parů), Nearest ze hry atd...Více na odkazu turnaje níže: www.golfopentour.cz Do žebříčku nejlepších hráčů TOUR se účastnické body přičítají po každém odehraném turnaji, kde se počítá 6 nejlepších výsledků v sezoně. Kdo bude mít nejvíce bodu vyhrává. Do finále postupují všichni a poslední turnaj bude o dvojnásobné body. Hlavní cenou je BALÍČEK 7x fee(z výběru ČM, Zbraslav, Pyšely, Mstětice, Beřovice) může vyhrát každý kdo se zúčastní nejvíce turnajů, nebo také losem skorekarty na posledním turnaji TOUR pokud se zúčastnil alespoň 5 turnajů jako to bylo v předešlých ročnících 2010 - 2019 !!! Aktuální seznam cen je uveden v propozicích jednotlivých turnajů a na www.GOLFOPENTOUR.cz. V případě prokázaného porušení místních pravidel "COVID-19" a pravidel hry např. podvádění je hráč diskvalifikován z celé tour.
Ceny: POZOR !!! Na posledním turnaji prvních 10 hráčů v pořadí mají možnost si vybrat z těchto 10 cen např: Hlavní cenou je BALÍČEK 7x fee(z výběru ČM, Zbraslav, Pyšely, Mstětice, Beřovice), dále bude k výběru 5x PGK - karta nabitá od 2 fee do 10ti fee na golfové hřiště jako Albatross nebo Konopiště nebo Karlštejn nebo Beroun nebo Kunětická Hora nebo Kácov nebo Hodkovičky atd... na rok 2020-21. Dále vouchery do restaurací a vouchery na masáže, vouchery od firmy AVACOM.cz na baterie do notebooku a ke golf vozíkům, archivní vína + míčky Titleist Pro V1x od partnera AVACOM.cz . Vítězové základních turnajů obdrží věcné ceny, luxusní poháry, vína, FEE od Green Fee Clubu a Pražského Golfového Klubu a golfové zboží. NA POSLEDNÍM TURNAJI LOSUJEME hlavní CENY V TOMBOLE!!!! Seznam všech cen je průběžně aktualizován na příslušném odkazu na www.GOLFOPENTOUR.cz
Úhrada nákladů: Pouze Hotově na recepci klubu ( platební karty nejsou akceptovány )
Stravování: Bohaté občerstvení do bagu s vodou a kolou + ochutnávka alkoholických nápojů. KAŽDÝ DOSTANE ZDARMA TAŠKU A UVNITŘ JSOU SLEVY OD PARTNERŮ TOUR jako VĚCNÉ DÁRKY + PŘEKVAPENÍ + BOHATÉ OBČERSTVENÍ S NÁPOJI.
Poplatky: Cena 899,-Kč/hráč. Členové místního klubu s řádným členstvím GCMUP, Pražský Golfový Klub(PGK), Davis, Best Golf a ČGK v limitu platí pouze startovné 399,- Kč. V ceně bohatá svačina do bagu = občerstvení do hry=nápoje voda + Cola + vodka, nebo whisky apod., grilování po hře, poháry + věcné ceny pro umístěné, zpracování turnajového výsledku. Hráči virtuálních klubů, v rámci limitu, hradí administrativní poplatek 100 kč ( dohromady 499kč )
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná 15,1 - 26 HCP StablefordStablefordAnoAno
Společná 26,1 - 54 HCP StablefordStablefordAnoAno
Společná +9 - 15 HCP StablefordStablefordAnoAno
Společná +9 - 54 HCP na rányNa rányNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7683.19958, 13.01.2021 11:05 , počet registrovaných uživatelů : 55235