DG GOLF CUP 2020

Základní údaje
Zahájení: 08.08.2020 v 8:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Kořenec
Podmínky turnaje
Akreditace turnaje 8:00 - 10:30. Vyhlášení výsledků po jednotlivých kategoriích. HCP 54 a nižší. Startovní listina bude sestavena dle HCP. Požadavky na sestavení vlastního flightu můžete podávat na recepci nejpozději den před turnajem do 12:00. Flighty lze sestavit pouze v rámci jednotlivých kategorií. Ti hráči, kteří mají lepší HCP, budou přiřazeni k těm s horším HCP. Pokud některý z hráčů trvá na sestavení flightů mimo svou kategorii, nebude se na jeho příchod z hřiště čekat při vyhlášení výsledků, které proběhne po jednotlivých kategoriích. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Soutěžní výbor si vyhrazuje právo tyto požadavky neakceptovat. Hráč je povinen se registrovat na recepci minimálně 20 minut před svým startovním časem. Soutěžní výbor má právo na přesunutí startovního času hráče v den turnaje v rámci zachování tempa hry. V případě zrušení účasti na turnaji je hráč povinen se z turnaje odhlásit nejpozději dvě hodiny před vyvěšením startovní listiny na server ČGF. Při opakovaném pozdním odhlášení bude hráč zařazován na konec startovní listiny. Měřící zařízení je povoleno. Nesmí měřit jiné hodnoty než je vzdálenost (např. sklon, teplota,...).
Další informace
Popis: Vážení milovníci golfu, dovoluji si Vás srdečně pozvat na náš třetí turnaj DG Golf Cup 2020. Po velmi příjemné loňské spolupráci s Klubem Sokrates Vás s našimi partnery zveme na další společnou hru na Kořenci. Vyrábíme na zakázku přírodní BIO kosmetiku pro český trh i do zahraničí. To NEJ z přírody od DermaGen nese název GreenBIO. Můžete vyhrát jedinečné kloubní mazání s cannabisem, omlazující péči s hyaluronem i marockým zlatem. Máme BIO kosmetiku GreenBIO s kofeinem, cannabisem, koenzymem Q10. Arganová maska na vlasy je úžasná, hodnotí všechny ženy, stejně jako přírodní moravská vína z Lechovic z kvalitních hroznů. Hodnotí pozitivně ženy i muži. Je nám ctí, že jsou partnerem turnaje naši kamarádi - Vinné sklepy Lechovice s víny s pečetí VOC (chuťově plná aromatická vína Znojemska) . Pro vítěze máme dárkové kazety s nejlepšími víny, pozdními sběry, držiteli medailí a Králem vín České republiky - jeho výsostí Ryzlinkem rýnským :-) Dáme skvělou hru i boží horké lívance se zakysanou smetanou, malinami a kávou … Přeji Vám úspěšný týden a pěknou hru Petr Holík
Přihlášení: na serveru ČGF, telefonicky na recepci SOGCC (+420 516 467 504), emailem (recepce@korenec-golf.cz)
Způsob startu: Postupný start v 8:30 z jamek číslo 1/10. STARTOVNÍ LISTINA BUDE VYVĚŠENA NA SERVERU ČGF A RECEPCI SOGCC den před turnajem po 18:00.
Vítězství: Ceny pro první tři místa ve třech kategoriích. Cena pro nejlepšího hráče turnaje - Best Brutto (muži, ženy). Vložené soutěže Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy).
Ceny: Ceny pro první tři místa v prvních třech kategoriích Ceny pro Best Brutto (muži, ženy), pro vítěze vložené soutěže Nearest to the Pin (muži, ženy) a Longest Drive (muži, ženy). Ceny do vložené soutěže Longest Drive, konkrétně poukaz na ubytování pro dvě osoby na noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, věnuje celoroční partner společnost HSD Reality, s.r.o., která provozuje hotely Selský dvůr a Hotel Atrium ve Vyškově Ceny do vložené soutěže Nearest to the Pin, a to konopné mazání nejen na klouby, vazy a šlachy věnuje celoroční partner společnost ANNABIS, s.r.o.
Úhrada nákladů:
Stravování: Obědové menu po hře, občerstvení na hřišti.
Poplatky: 390 Kč startovné dospělý (s obědovým menu); 310 Kč startovné dospělý (bez obědového menu); 200 Kč startovné děti do 15ti let (s obědovým menu), 250 caddy (+ nečlenové green fee: základní turnajové green fee 980 Kč, člen klubu s reciproční smlouvou 800 Kč, roční členové 700 Kč). Slevy se nesčítají.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
A: 0 - 16,0 na rány s vyrovnánímNa rányAnoAno
B: 16,1 - 22,0 stablefordStablefordAnoAno
C: 22,1 - 36,9 stablefordStablefordAnoAno
D: 37 - 54 stablefordStablefordAnoAno
statistika1Na rányNeNe
statistika2StablefordNeNe
statistika3StablefordAnoNe
Best BruttoNa rányNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+4,054,072100M
RED+4,054,0012M
YELLOW+4,054,01371M
RED+4,054,00100F

1.5.7517.25665, 31.07.2020 14:15 , počet registrovaných uživatelů : 61865