MISTROVSTVÍ GCA ve hře na jamky 2020

Základní údaje
Zahájení: 30.04.2020 v 12:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Austerlitz
Podmínky turnaje
HRAJE SE - podle Pravidel golfu a místních pravidel hřiště - turnajová verze - v příloze turnaje ( pozor tato verze liší od obecných provozních místních pravidel Rozdíly mezi turnajovou a provozní verzí jsou vyznačeny červeným písmem s podtržením !!! ) Limit HCP pro přihlášení je 36. Přihlášení je možné jen přes server cgf. HRÁČ(KA) JE POVINEN DÁT NA SEBE MAILOVÝ KONTAKT, KTERÝ BUDE POUŽÍVÁN PRO KOMUNIKACI MEZI HRÁČI !!! Kontakty zašlete na mail - gcarozhodci@gmail.com ( povinnost se nevztahuje na hráče, kteří hráli loni a kontaktní mail nemění ). Hráči, kteří kontakt nedodají, nebudou zařazeni do soutěže !! Přihlásit do soutěže je nutné nejpozději než bude oznámeno, že je možné hrát. Losování hracích pavouků proběhne dne 27.3., na správní radě GCA. do 11.9.2020. Rozpis jednotlivých kol bude upřesněn po uzávěrce přihlášek. Detailní propozice jsou v příloze.
Další informace
Popis: Hraje se jamková hra bez vyrovnání, muži hrají z bílých odpališť, ženy z modrých odpališť. V případě nerozhodného výsledku po dohrání soutěžního kola se pokračuje systémem „náhlá smrt“ od odpaliště č. 1 až do rozhodnutí.
Přihlášení: Uzávěrka přihlášek je do doby než budou otevřena sportoviště. Nezapomeňte dodat mailovou adresu pro potřeby jamkovky -mailem na gcarozhodci@gmail.com ( tato povinnost se nevztahuje na hráče(ky), kteří hráli jamkovku loni )
Způsob startu:
Vítězství: podle Soutěžního řádu ČGF a pavouků Mistrovství
Ceny: Věcné - první tři hráči v každé kategorii
Úhrada nákladů: Ne
Stravování: Ne
Poplatky: Ne
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
MužiNa rányNeNe
ŽenyNa rányNeNe
Odpaliště

1. kolo

1.5.7398.21535, 03.04.2020 11:57 , počet registrovaných uživatelů : 57808