VIII. Morgenvogel

Základní údaje
Zahájení: 04.07.2020 v 6:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Grabštejn
Podmínky turnaje
Požadavky na sestavení vlastního flightu budou akceptovány výhradně formou e-mailu na adresu gcg@gcg.cz . O vyhovění těmto požadavkům rozhoduje soutěžní výbor na základě jejich reálnosti s ohledem na udržení tempa hry. Požadavky na přihlášení po uzávěrce jsou možné pouze formou e-mailu na adresu gcg@gcg.cz a jsou možné pouze v případě, že nebylo dosaženo maximálního počtu účastníků. Publikace výsledků turnaje je na serveru ČGF zablokována a tato blokace bude zrušena až po vyhlášení výsledků turnaje na hřišti. Hráči, kteří se nezúčastní vyhlášení turnaje se zříkají nároku na ceny a tyto ceny budou postoupeny hráčům na dalších místech v dané kategorii. Přihlášením do turnaje hráč vyjadřuje svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby Golf clubu Grabštejn a se zveřejněním jakýchkoliv audio či video záznamů pořízených v areálu hřiště v době konání turnaje a zároveň to, že jeho zdravotní stav odpovídá nárokům turnaje a že do turnaje nastupuje na vlastní nebezpečí. Zároveň potvrzuje, že se sezámil a souhlasí se zásadami GDPR popsanými na webu Golf clubu Grabštejn.
Další informace
Popis: Takový normální hendikepový turnaj, který se hraje od časného rána. Začínáme za kuropění!!! Turnaj je započítáván do Grabštejn cupu.
Přihlášení: server ČGF
Způsob startu: Postupný start z jamky číslo 1 od 6.00. Startovní listina bude vyvěšena na server ČGF v den uzávěrky přihlášek ve večerních hodinách.
Vítězství: I. kategorie hraje na rány a vítězem se stává hráč s nejnižším počtem odehraných ran. II. kategorie hraje na stablefordové body a vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem stablefordových bodů. Ve všech kategoriích v případě shody rozhoduje standartní systém (lepších posledních 9, 6, 3, 1 jamka). Rozehrávka: v případě děleného prvního místa rozhodne o vítězi v kategorii rozehrávka na jamkách 1, 2 a 18.
Ceny: Pro všechny kategorie budou připraveny drobné věcné ceny pro nejlepší hráče. Vložená soutěž - nearest to the pin na jamce číslo 13 pro hráče, kteří si před startem zaplatí účast v této soutěži (poplatek 20 Kč, vybraná částka bude použita na nákup tréninkového vybavení pro grabštejnské děti). Vítěz vložené soutěže vyhrává hodinovou lekci s trenérem Janem Martiníkem.
Úhrada nákladů: Náklady na účast v turnaji si hradí hráči z vlastních prostředků. Fee pro nečleny Golf clubu Grabštejn je sníženo o 33% a na jeho výši se nevztahují žádné další slevy ani reciprocity.
Stravování: Pro hráče je připravena svačina do bagu a oběd po hře dle aktuální nabídky.
Poplatky: členové GCG s plným fee pro sezónu 2020 - startovné 400 Kč ostatní - startovné 400 Kč + hrací fee 400 Kč
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Smíšená +9 - 20Na rányNeAno
Smíšená 20,1 - 54 (s omezením na 36)StablefordAnoAno
společná na rány pouze pro body do Grabštejn cupuNa rányNeNe
společná stb brutto pouze pro body do Grabštejn cupuStablefordNeAno
společná stb netto pouze pro body do Grabštejn cupuStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW10,054,00100M
BLUE+9,010,10100F
WHITE+9,09,90100M
RED10,254,00100F

1.5.7487.20608, 01.07.2020 11:26 , počet registrovaných uživatelů : 60866