MISTROVSTVÍ GCUH na rány 2020

Základní údaje
Zahájení: 19.09.2020 v 8:00
Počet dní: 2
Pořadatel::
Hřiště: Jezera - Ostrožská Nová Ves
Podmínky turnaje
HCP a členství v GCUHR. Je zakázáno používání mobilních telefonů (s výjimkou situací při ohrožení života nebo zdraví hráčů či v případě nutnosti volat rozhodčího turnaje) - trestem za porušení pravidla je diskvalifikace. Přihlášením na turnaj uděluje hráč i jeho případný doprovod pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním.
Další informace
Popis: Mistrovství Golf clubu Uherské Hradiště na rány.Hraje se dle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště. Hráči jsou povinni si zjistit ze startovní listiny, zda byli do soutěže přijati. Startovní listina bude vydána nejpozději v pátek před turnajem v 18:00. 3/ V kategorii o mistry klubu se hraje 2x18 jamek na rány brutto na úpravu HCP. Všichni účastníci turnaje jak v boji o mistra klubu, tak v souběžném turnaji Stableford hrají - muži odpaliště bílá, ženy odpaliště modrá. 4/ Hra mezi koly je podle nových pravidel povolena jen pokud to nezákáže soutěžní výbor. 5/ Použití měřících zařízení je povoleno - viz Podmínky soutěží ČGF a příloha turnaje. 6/ žádáme hráče, kteří vědí, že nenastoupí do druhého kola, aby tuto skutečnost nahlásili bez otálení na recepci nebo rozhodčímu. 1. Rozšířili jsme kategorie v boji o mistra klubu na rány Pro tento dvoudenní turnaj na rány budeme mimo tradiční boj o mistra a mistryni klubu bojovat také o mistra klubu v kategorii seniorka a senior (nad 50 let). A těm, kterým se boj o mistra nevydaří, tak nemusí být smutní, protože jejich výsledek se započítá do druhého turnaje, který bude probíhat souběžně. 2. Bude tzv. turnaj i „pro nás“ co nemáme ambice bojovat o titul nejvyšší Tento turnaj budeme hrát také na stejblfordy. Proto, abyste byli vyhodnoceni v jednotlivých kategoriích, není podmínkou hrát dva turnaje, stačí si zahrát jenom jeden den dle Vašich možností (v sobotu nebo v neděli, ale můžete samozřejmě hrát i dva dny a bude se Vám počítat při vyhodnocení lepší výsledek z obou odehraných dnů). Navíc si budete moci vybrat své partnery do flajtu, abyste měli lepší pohodu.
Přihlášení: Na serveru ČGF, na recepci Golf clubu Uherské Hradiště tel. +420 572 501 744, startovní listina bude zveřejněna na recepci a internetu den před turnajem po 17:00 hodině.
Způsob startu: postupný z jamky č. 1. Start turnaje v 8.30 hodin, A bude to nejenom o golfu, ale také o pohodě po něm, po golfu společně chvilku posedíme, pobavíme se a zpříjemníme si chvíle po sportovním výkonu. Bude pro Vás připraveno také malé občerstvení s degustací vínka…
Vítězství: Slavnostní vyhodnocení proběhne v neděli po druhém kole a oceněni budou nejenom mistři, ale budou vyhodnoceni rovněž jednotlivé kategorie ze všech hráčů z obou hracích dnů tak, jak to znáte z běžných turnajů včetně vložených soutěží longeast, nearest a také hole in one. A těm co se nebude až tak dařit ve hře, budou mít stále šanci na nějakou cenu, protože, budeme také losovat pro přítomné v závěru slavnostního nedělního vyhlašování vítězů. Ale pozor, ceny obdrží jenom Ti, co budou přítomni na nedělním vyhlášení.
Ceny: Vítěz GCUH získává právo používat titul MISTR KLUBU NA RÁNY 2019 před jménem a akademickým titulem. Poháry pro první tři místa v kategorii MUŽI a ŽENY. (pouze amatérští hráči a Řádní členové GCUH)Mistr v kategorii MUŽI a ŽENY získává také čestné parkovací místo v resortu Golf Jezera
Úhrada nákladů: Z organizačních důvodů jsme museli přistoupit k platbě storno poplatků při pozdním odhlášení z turnaje. Tento poplatek činí 200,- Kč a je nutné ho uhradit na recepci Golf Jezera. Hra na golfovém hřišti Jezera Vám bude v takovém případě umožněna až po úhradě tohoto poplatku. Platné odhlášení z turnaje je definováno takto: emailem na info@golf-jezera.cz nebo sms 602 629 642 nejpozději 2 hodiny před zahájením turnaje. (čas zahájení turnaje je vždy uveden v propozicích a nerovná se startovnímu času)
Stravování: obědové menu po hře, občerstvení na hřišti
Poplatky: Startovné 400,- Kč první kolo, 350,- Kč druhé kolo. Hráči, kteří budou hrát jenom jeden den (v sobotu nebo v neděli), platí startovné 400,- Kč(členové GCUHR s ročními poplatky 0,-, roční členové 500,- )
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
MISTR KLUBU MUŽINa rányNeAno
MISTRYNĚ KLUBU ŽENY Na rányNeAno
SENIOR MISTR KLUBU GCUHNa rányNeAno
SENIOR MISTRYNĚ KLUBU GCUHNa rányNeAno
PROfesionálovéNa rányNeNe
kategorie STABLEFORD +9 - 18StablefordAnoNe
kategorie STABLEFORD 18,1-36StablefordAnoNe
kategorie STABLEFORD 36,1 - 54StablefordAnoNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITEPRO54,00100M
BLUE+9,054,00100F

2. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITEPRO54,00100M
BLUE+9,054,00100F

1.5.7569.18008, 21.09.2020 10:00 , počet registrovaných uživatelů : 63458