HEZKÁ HRA 2020 – první turnaj jedenácté sezóny !

Základní údaje
Zahájení: 17.10.2019 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Loreta Golf Pyšely
Podmínky turnaje
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry. Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 30.9. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny.
Další informace
Popis: V tomto turnaji odměníme mimo standartních kategorií i nejlepší hráče za celou sezónu. Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče, kdy se výsledky jednotlivých turnajů započítávají do celoročního žebříčku. V závěru sezóny následuje finálová série turnajů o konečné umístění a atraktivní ceny. Hezká hra nabízí velké množství dalších soutěží : Nejlepší žena, Vyzrálý šampión, Florida Challenge, hendikepové kategorie a další. Přesné podmínky a další informace na www.hezkahra.cz. 2019 – již desátá sezóna! Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče a hráčky bez rozdílu HCP.
Přihlášení: na cgf.cz, případně www.hezkahra.cz, nebo na tel: 603 822 156
Způsob startu: Postupný z jamky č. 1 od 10hod.
Vítězství: Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další hráči v pořadí obdrží hodnotné ceny od partnerů. Dále odměníme nejlepší ženy, vyzrálé šampióny, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Ceny: Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince v dřevěných plaketách, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby a mnohé další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o dvě volná fee na další turnaje HH, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. Na MAJOR turnaji navíc vyhlašujeme celkového vítěze v součtu brutto + netto. V případě neúčasti hráče při vyhlášení výsledků turnaje se nepřebrané ceny zařazují do tomboly, nebo se posouvají pořadím.
Úhrada nákladů: platba pouze hotově na místě
Stravování: bohaté občerstvení do bagu, chuťovky po devítce, výběr z obědového menu při registraci
Poplatky: Kompletní cena 1700,- Kč. V ceně je bohaté občerstvení do bagu + pití, svačinka po devítce, oběd po hře, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu Premium a volná hra platí pouze startovné 600,-Kč.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
broznová 16,1 - 27StablefordAnoAno
stříbrná 11,1 - 16StablefordAnoAno
zelená 27,1 - 54StablefordAnoAno
zlatá 0 - 11StablefordAnoAno
brutto stbStablefordNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW11,1540100M
BLUE+9,011,00100F
WHITE+9,011,00100M
RED11,1540100F

1.5.7214.19293, 02.10.2019 10:43 , počet registrovaných uživatelů : 57296