Mistrovství klubu GCLKO 2019 na rány

Základní údaje
Zahájení: 14.09.2019 v 8:30
Počet dní: 2
Pořadatel::
Hřiště: Zlín
Podmínky turnaje
Mistrovství klubu se mohou účastnit všichni členové klubu s herním HCP. Hraje se podle Pravidel golfu R&A, Soutěžního řádu ČGF a Místních pravidel GCLKO. Je zakázáno používání mobilních telefonů (s výjimkou situací při ohrožení života nebo zdraví hráčů či v případě nutnosti volat rozhodčího turnaje) - trestem za porušení pravidla je diskvalifikace. Startovní listina bude zveřejněna nejpozději den před konáním turnaje do 20 hod prostřednictvím www.cgf.cz jako příloha turnaje. Tempo hry - každá skupina hráčů je povinna dokončit prvních devět jamek nejpozději za 2:30 hod a celé soutěžní kolo nejpozději za 5:00 hod. Přihlášením na turnaj stvrzuje hráč, že se seznámil a souhlasí se všemi podmínkami souvisejícími s konáním turnaje uveřejněnými na serveru ČGF a zároveň hráč uděluje pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním. V případě přihlášení hráče do turnaje po zveřejnění startovní listiny na stránkách ČGF, bude hráč zařazen do posledního flightu, pokud nebude po dohodě stanoveno jinak. Flighty na startovní listinu budou složeny dle HCP. Je povoleno používání měřících zařízení.
Další informace
Popis: Kdo se stane letošním mistrem a mistryní klubu? Přijďte zúročit herní dovednosti načerpané v průběhu letošní sezóny. Turnaj je uzavřený, pouze pro členy GCLKO. Turnaj se hraje ve třech hlavních kategoriích: A: Mistr klubu B: Mistryně klubu C: Junior mistr klubu (kategorie hráči a hráčky do 15 let) a 2 vedlejší kategorie: D: Profesionálové E: kategorie Stableford. Mistrovství klubu se hraje (vyjma kategorie Stableford) na brutto rány. Mistrovský titul získají hráči s nejnižším počet ran. Vítězství v kategorii Stableford s nejvyšším počtem STB. Turnaj se hraje na 2 kola: 2x 18 jamek (vyjma kategorie Stableford). 1. kolo v sobotu 14.9. od 8:30; 2. kolo v neděli od 8:30. V obou dnech je start postupný z první jamky. Hráči v hlavních kategoriích budou rozděleni do flightů podle HCP. Členové klubu, kteří se nechtějí ucházet o titul mistra, ale chtějí si přijít zahrát přátelský turnaj, se mohou zúčastnit jen jednoho kola, dle svého výběru, v kategorii E - Stableford s úpravou HCP. V této kategorii je možné sestavovat flighty na přání. Prosíme, hráče, kteří se budou účastnit pouze jednoho dne, aby o tom informovali manažerku klubu, jinak budou zařazeni do hlavní kategorie celého turnaje. Vyhodnocení jednotlivých kategorií: Všechny amatérské kategorie budou vyhodnoceny v neděli po skončení 2. soutěžního kola. Minimální počet hráčů pro start a hodnocení jednotlivých kategorií: A: Mistr klubu: 15 hráčů B: Mistryně klubu: 5 hráček C: Junior mistr klubu: 5 hráčů a hráček E: kategorie stableford - minimálně 20 hráčů.
Přihlášení: Na serveru www.cgf.cz v sekci turnaje nebo na místě, popř. telefonicky 739 079 911. Hráči, kteří se chtějí zúčastnit turnaje pouze jeden den v kategorii stableford, musí e-mailem nebo telefonicky manažerce sdělit, který den se turnaje bude účastnit, pro sestavení startovní listiny.
Způsob startu: Obě kola postupný start z jamky č. 1.
Vítězství: Nejnižší počet brutto ran v kategoriích A - D. V případě nerozhodného výsledku o první místo ve všech hlavních kategoriích rozhodne o lepším umístění pokračování soutěžního kola systémem „náhlá smrt“ od jamky č. 1 do prvního rozhodnutí. O pořadí na druhém - třetím místě v případě shody výsledků ve všech hlavních kategoriích rozhodne lepší ýsledek na posledních 9,6,3,1 jamce.
Ceny: Ceny odpovídají amatérskému statusu. Oceněny budou kategorie pro hráče s amatérským statusem. Poháry za 1. místo v kategorii Mistr klubu, Mistryně klubu, Junior mistr klubu, zápis na putovním poháru a tabuli mistrů. Věcné ceny pro 1. - 3. místo ve všech kategoriích. Zápis na putovní poháry v kategoriích - A, B, C.
Úhrada nákladů: Při registraci v sobotu 14. září od 8 hodin před startem 1. kola. Hráči, kteří hrají pouze nedělní kolo před startem 2. kola v neděli.
Stravování: Svačina do bagu + voda. Oběd - po dokončení kola (18 jamek) Přihlášení hráči se specifickými stravovacími potřebami (alergie, bez lepku, vegetariáni apod.) hlaste své požadavky nejpozději den před konáním turnaje.
Poplatky: Startovné je 450 Kč. Děti do 15 let 250 Kč. Hráči v kategorii Stableford (1 kolo) 350 Kč.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
A: Mistr klubu Na rányNeAno
B: Mistryně klubu Na rányNeAno
C: Junior mistr klubu Na rányNeAno
D: PROfesionálovéNa rányNeAno
E: StablefordStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITEPROPRO13100M
RED+4,054,00100F
YELLOW+4,054,015100M
RED+4,054,0014M

2. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+4,054,0014M
WHITEPROPRO15100M
RED+4,054,015100F
YELLOW+4,054,015100M

1.5.7500.22632, 14.07.2020 12:34 , počet registrovaných uživatelů : 61234