ATT GOLD OPEN GOLF TOUR - Startovní lisitnu naleznete v detailu turnaje jako přílohu !

Základní údaje
Zahájení: 14.09.2019 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Kunětická Hora
Podmínky turnaje
Platný hcp . Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.Podrobné Propozice tour naleznete zde v příloze. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje svým přihlášením souhlasí s pořizováním fotografií během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací na stránkách www.attgolftour.cz a další publikací v časopise. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.
Další informace
Popis: I v letošním roce pořádáme naše turnaje pod hlavičkou našeho hlavního partnera - spol.ATT INVESTMENTS CZ SK, která je profesionálem na finančně komoditních trzích.Jako každý rok, i letos bude po celou dobu tour probíhat soutěž o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku v říjnu 2019. Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotímez 8 celkových turnajů 4 nejlepší výsledky. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již tradičně CK Snail Travel International. Naše turnaje jsou pořádány jako "fee" turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů.
Přihlášení: PŘIHLÁŠENÍ po uzávěrce pí. Chrpová tel. 737287288
Způsob startu: Postupný z jamky č. 1 dle startovní listiny od 10:00. Vložené soutěže : Longest drive muži + Longest drive ženy (jamka č. 7) Nearest to pine muži + Nearest to pine ženy (jamka č. 13) Odpaliště - všichni muži žluté, všechny ženy červené
Vítězství: I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem - cena bude vylosována po dojití všech hráčů. . Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Výherci v tombole se mohou těšit na krásné ceny (vouchery na ubytování a pod.) .Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kategoriích. V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií. Hráči mladší 20 let budou hodnoceni v samostané kategorii do 20 let, v případě umístění obdrží pouze symbolické ceny.
Ceny: Partneři turnaje a ceny : • ATT INVESTMENTS CZ SE – ceny pro vítěze • SNAIL TRAVEL – týdenní pobyt v Turecku pro vítěze a vítězku tour . SERVIS 24 - pro umístěné v kategoriích roční pronájem (v hodnotě 13 tis.Kč) bezpečnostní schránky v centru Prahy zdarma na celý rok ! LIKOR - luxusní portská vína a další dárky pro všechny hráče HOP ARENA - vstupy do areny v Čestlicích pro celou rodinu • Dental H 33-vouchery na kompletní čištění a bělení zubů • • Inca Kollagen - vzorky pro každého hráče a balení produktů na celý měsíc pro umístěné v kategoriích. - Golfové zboží, míče, oblečení a mnoho dalších hodnotných cen od našich partnerů ..
Úhrada nákladů: Platba možná pouze v hotovosti, platební karty nebudou akceptovány
Stravování: snídaně, svačina do bagu, po hře oběd, během hry ochutnávka výborného portského vína od společnosti LIKOR
Poplatky: 700,- Kč ( celodenní občerstvení, startovné)hráči s volným fee - s členstvím GKKH, ČGK a dalších klubů ( v limitu)a GOLFCUT 1.800,- Kč (fee + celodenní občerstvení,startovné) hráči, kteří nemají volné fee
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
0-16StablefordAnoAno
16,1 - 26StablefordAnoAno
26,1 - 36StablefordAnoAno
37 - 54StablefordAnoAno
best brutto mužiStablefordNeAno
best brutto ženyStablefordNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,00100M
RED+9,054,00100F

1.5.7528.22782, 11.08.2020 12:39 , počet registrovaných uživatelů : 62074