Otevřené MISTROVSTVÍ - Pražského GK 2019 na rány - I pro NEČLENY na HCP//Sleva jen za 500,-! O spoustu Fee na VIP hřiště v okolí Prahy

Základní údaje
Zahájení: 14.09.2019 v 6:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Darovanský dvůr
Podmínky turnaje
Turnaj je určen pro hráče s amatérským statusem, s uhrazenými členskými poplatky. Člen FEE neplatí. (Fee + startovné pro nečlena je 799,- za turnaj).

Účastník turnaje souhlasí s pořizováním vizuálních a audiovizuálních záznamů v průběhu konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného.
Další informace
Popis: Mistrovství PGK se hraje na 1x18jamek, v kategorii mistr a mistryně na rány, senior mistr klubu na rány v kategorii 0-54, vedlejší kategorie 0-54 i pro nečleny na stableford netto. Mistra a mistryni klubu hrají všichni členové klubu s platným členstvím v dané sezóně, a to jak s domovským, tak i s nedomovským členstvím (bez zápisu na serveru čgf). Startujeme muži-bílá bez rozdílu HCP, ženy-modrá bez rozdílu HCP. Senioři nad 50 let ze žlutých odpališť, seniorky nad 50 let z červených odpališť. Pořadatelem turnaje je PGK. Přednost při naplnění kapacity mají členové PGK.
Přihlášení: server Čgf, nebo recepce GKDDV ( Karel Štaubert - 608 037 575 - informace o turnaji)
Způsob startu: Postupný z jamky č.1 Panorama od 9:00 hodin.
Vítězství: 1. místo MUŽI, Mistr klubu - na rány/ 1. místo ŽENY, Mistryně klubu - kategorie na rány. V případě rovnosti výsledků v Mistovství klubu bude o vítězi rozhodnuto rozehrávkou. Mistrem a mistryní, seniorským mistrem a mistryní klubu se stane hráč a hráčka s nejnižším počtem ran bez odečtu HCP, POUZE ČLEN NEBO ČLENKA PGK. Vedlejší kategorie hra STBL netto pro HCP 0-54 nečlenové - kategorie i pro přátele klubu.
Ceny: Mistr + Mistryně klubu MUŽI + ŽENY - věcné + pohár Mistr /mistryně.
Úhrada nákladů: PLATBA POUZE V HOTOVOSTI !!!
Stravování: Bohatá svačina do bagu + voda a Cola. Po hře jednotný oběd. Oběd za poplatek je i pro nehrající doprovod.
Poplatky: Do Otevřeného MISTROVSTVÍ KLUBU jsou Buggy povoleny. Buggy jsou se slevou. Objednejte si buggy předem. Buggy není povolen pro doprovod a ani pro hráče mladší 18 let. ------ Nečleni a hosté platí zlevněné FEE + Startovné jen 799,-
--- Člen GKDDV a PGK hradí pouze startovné 500Kč. ----------------- PLATBA POUZE V HOTOVOSTI !!!
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Muži mistrovská-pouze členové na rány - HODNOCENÁ KATEGORIENa rányNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,0540100F
YELLOW+9,0540100M

1.5.7338.24640, 03.02.2020 13:41 , počet registrovaných uživatelů : 57683