MISTROVSTVÍ GCUH na rány 2019

Základní údaje
Zahájení: 14.09.2019 v 8:00
Počet dní: 2
Pořadatel::
Hřiště: Jezera - Ostrožská Nová Ves
Podmínky turnaje
HCP a členství v GCUHR. Je zakázáno používání mobilních telefonů (s výjimkou situací při ohrožení života nebo zdraví hráčů či v případě nutnosti volat rozhodčího turnaje) - trestem za porušení pravidla je diskvalifikace. Přihlášením na turnaj uděluje hráč i jeho případný doprovod pořadateli souhlas se sběrem osobních údajů, pořizováním fotografií, videozáznamů, jejich zpracováním a zveřejněním.
Další informace
Popis: Mistrovství Golf clubu Uherské Hradiště na rány.Hraje se dle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště. Hráči jsou povinni si zjistit ze startovní listiny, zda byli do soutěže přijati. Startovní listina bude vydána nejpozději v pátek před turnajem v 18:00. 3/ V kategorii o mistry klubu se hraje 2x18 jamek na rány brutto na úpravu HCP. Všichni účastníci turnaje jak v boji o mistra klubu, tak v souběžném turnaji Stableford hrají - muži odpaliště bílá, ženy odpaliště modrá. 4/ Hra mezi koly je podle nových pravidel povolena jen pokud to nezákáže soutěžní výbor. 5/ Použití měřících zařízení je povoleno - viz Podmínky soutěží ČGF a příloha turnaje. 6/ žádáme hráče, kteří vědí, že nenastoupí do druhého kola, aby tuto skutečnost nahlásili bez otálení na recepci nebo rozhodčímu. 1. Rozšířili jsme kategorie v boji o mistra klubu na rány Pro tento dvoudenní turnaj na rány budeme mimo tradiční boj o mistra a mistryni klubu bojovat také o mistra klubu v kategorii seniorka a senior (nad 50 let). A těm, kterým se boj o mistra nevydaří, tak nemusí být smutní, protože jejich výsledek se započítá do druhého turnaje, který bude probíhat souběžně. 2. Bude tzv. turnaj i „pro nás“ co nemáme ambice bojovat o titul nejvyšší Tento turnaj budeme hrát také na stejblfordy. Proto, abyste byli vyhodnoceni v jednotlivých kategoriích, není podmínkou hrát dva turnaje, stačí si zahrát jenom jeden den dle Vašich možností (v sobotu nebo v neděli, ale můžete samozřejmě hrát i dva dny a bude se Vám počítat při vyhodnocení lepší výsledek z obou odehraných dnů). Navíc si budete moci vybrat své partnery do flajtu, abyste měli lepší pohodu.
Přihlášení: Na serveru ČGF, na recepci Golf clubu Uherské Hradiště tel. +420 572 501 744, startovní listina bude zveřejněna na recepci a internetu den před turnajem po 17:00 hodině.
Způsob startu: postupný z jamky č. 1. Start turnaje v 8.30 hodin, A bude to nejenom o golfu, ale také o pohodě po něm, po golfu společně chvilku posedíme, pobavíme se a zpříjemníme si chvíle po sportovním výkonu. Bude pro Vás připraveno také malé občerstvení s degustací vínka…
Vítězství: Slavnostní vyhodnocení proběhne v neděli po druhém kole a oceněni budou nejenom mistři, ale budou vyhodnoceni rovněž jednotlivé kategorie ze všech hráčů z obou hracích dnů tak, jak to znáte z běžných turnajů včetně vložených soutěží longeast, nearest a také hole in one. A těm co se nebude až tak dařit ve hře, budou mít stále šanci na nějakou cenu, protože, budeme také losovat pro přítomné v závěru slavnostního nedělního vyhlašování vítězů. Ale pozor, ceny obdrží jenom Ti, co budou přítomni na nedělním vyhlášení.
Ceny: Vítěz GCUH získává právo používat titul MISTR KLUBU NA RÁNY 2019 před jménem a akademickým titulem. Poháry pro první tři místa v kategorii MUŽI a ŽENY. (pouze amatérští hráči a Řádní členové GCUH)Mistr v kategorii MUŽI a ŽENY získává také čestné parkovací místo v resortu Golf Jezera
Úhrada nákladů: Z organizačních důvodů jsme museli přistoupit k platbě storno poplatků při pozdním odhlášení z turnaje. Tento poplatek činí 200,- Kč a je nutné ho uhradit na recepci Golf Jezera. Hra na golfovém hřišti Jezera Vám bude v takovém případě umožněna až po úhradě tohoto poplatku. Platné odhlášení z turnaje je definováno takto: emailem na info@golf-jezera.cz nebo sms 602 629 642 nejpozději 2 hodiny před zahájením turnaje. (čas zahájení turnaje je vždy uveden v propozicích a nerovná se startovnímu času)
Stravování: obědové menu po hře, občerstvení na hřišti
Poplatky: Startovné 350,- Kč první kolo, 250,- Kč druhé kolo. Hráči, kteří budou hrát jenom jeden den (v sobotu nebo v neděli), platí startovné 350,- Kč(členové GCUHR s ročními poplatky 0,-, roční členové 500,- )
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
MISTR KLUBU MUŽINa rányNeAno
MISTRYNĚ KLUBU ŽENY Na rányNeAno
SENIOR MISTR KLUBU GCUHNa rányNeAno
SENIOR MISTRYNĚ KLUBU GCUHNa rányNeAno
PROfesionálovéNa rányNeNe
kategorie STABLEFORDStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITEPRO54,00100M
BLUE+9,054,00100F

2. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITEPRO54,00100M
BLUE+9,054,00100F

1.5.7487.20608, 01.07.2020 11:26 , počet registrovaných uživatelů : 60910