HEZKÁ HRA 2019 s GOLF & SPORT TRAVEL - Startovní listina zveřejněna v seznamu příloh

Základní údaje
Zahájení: 11.09.2019 v 9:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Černý Most - Black Bridge Resort
Podmínky turnaje
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry.
Další informace
Popis: Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče, kdy se výsledky jednotlivých turnajů započítávají do celoročního žebříčku. V závěru sezóny následuje finálová série turnajů o konečné umístění a atraktivní ceny. Hezká hra nabízí velké množství dalších soutěží : Nejlepší žena, Vyzrálý šampión, Florida Challenge, hendikepové kategorie a další. Přesné podmínky a další informace na www.hezkahra.cz. Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 5.9. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny.
Přihlášení: na cgf.cz, případně www.hezkahra.cz, nebo na tel: 603 822 156
Způsob startu: Postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici 11.9. od 20.00hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 9:30 hod
Vítězství: Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další hráči v pořadí obdrží hodnotné ceny od partnerů. Dále odměníme nejlepší ženy, vyzrálé šampióny, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Ceny: Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince v dřevěných plaketách, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby a mnohé další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o tři volná fee na další turnaje HH, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. Na MAJOR turnaji navíc vyhlašujeme celkového vítěze v součtu brutto + netto. V případě neúčasti hráče při vyhlášení výsledků turnaje se nepřebrané ceny zařazují do tomboly, nebo se posouvají pořadím.
Úhrada nákladů: platba pouze hotově na místě
Stravování: V ceně je bohaté občerstvení do bagu + pití, svačinka po devítce, oběd po hře s polévkou a nápojem.
Poplatky: Kompletní cena 1700,- Kč. V ceně je bohaté občerstvení do bagu + pití, svačinka po devítce, oběd po hře s polévkou a nápojem, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Na turnaj lze uplatnit: Roční hrací Fee, Prague Golf Card, GolfCut a Kredit play se slevou z denní ceny fee - tito hráči hradí startovné 750,-Kč.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
zlatá 0-10,5StablefordAnoAno
stříbrná 10,6-22,0 StablefordAnoAno
bronzová 22,1-54StablefordAnoAno
společná bruttoStablefordNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW0540100M
RED0540100F

1.5.7338.24640, 03.02.2020 13:41 , počet registrovaných uživatelů : 57692