ATT GOLD OPEN GOLF TOUR - hrajeme o týdenní zájezd do Turecka. Startovní listina zde v detailu turnaje jako příloha !

Základní údaje
Zahájení: 17.07.2019 v 8:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Beroun
Podmínky turnaje
Platný hcp . Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.Podrobné Propozice tour naleznete zde v příloze. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje svým přihlášením souhlasí s pořizováním fotografií během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací na stránkách www.attgolftour.cz a další publikací v časopise. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.
Další informace
Popis: I v letošním roce pořádáme naše turnaje pod hlavičkou našeho hlavního partnera - spol.ATT INVESTMENTS CZ SK, která je profesionálem na finančně komoditních trzích.Jako každý rok, i letos bude po celou dobu tour probíhat soutěž o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku v říjnu 2019. Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotímez 8 celkových turnajů 4 nejlepší výsledky. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již tradičně CK Snail Travel International. Naše turnaje jsou pořádány jako "fee" turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů.
Přihlášení: pí. Chrpová tel. 737287288 – e-mail: chrpova@golflady.cz. V případě, že máte požadavek na složení flightů, napište to prosím do poznámky v přihlášce, avšak nejpozději do úterý 16.7. do 10.00 hodin, aby mohl být požadavek zapracován do startovní listiny.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 od 9.30 hod. Startovní listina bude zveřejněna v úterý 16.7. v 15.00 hodin
Vítězství: I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem - cena bude vylosována po dojití všech hráčů. . Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Výherci v tombole se mohou těšit na krásné ceny (vouchery na ubytování a pod.) .Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kategoriích. V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií. Hráči mladší 20 let budou hodnoceni v samostané kategorii do 20 let, v případě umístění obdrží pouze symbolické ceny.
Ceny: Partneři turnaje a ceny : • ATT INVESTMENTS CZ SE – ceny pro vítěze • SNAIL TRAVEL – týdenní pobyt v Turecku pro vítěze a vítězku tour . SERVIS 24 - pro umístěné v kategoriích roční pronájem (v hodnotě 13 tis.Kč) bezpečnostní schránky v centru Prahy zdarma na celý rok ! HOP ARENA - vstupy do areny v Čestlicích pro celou rodinu . WATERDROP - dárková balení vitaminů do vody • Dental H 33-vouchery na kompletní čištění a bělení zubů • Likor - značková portugalská vína a dárky pro každého hráče • Inca Kollagen - vzorky pro každého hráče a balení produktů na celý měsíc pro umístěné v kategoriích. - Golfové zboží, míče, oblečení a mnoho dalších hodnotných cen od našich partnerů ..
Úhrada nákladů: V hotovosti při registraci, platební karty nemohou být akceptovány
Stravování: Snídaně, svačina do bagu a voda, oběd po hře - výběr ze tří jídel
Poplatky: 1.800,- Kč (fee,startovné + občerstvení) všichni hráči bez členství v G.C. Beroun 600,- Kč (občerstvení, startovné) hráči G.C. Beroun
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
1.HCP 0-54 STB brutto MUŽIStablefordNeAno
2. HCP 0-54 STB brutto ŽENYStablefordNeAno
3. HCP 0 - 16 STB spol. StablefordAnoAno
4. HCP 16,1 - 26 STB spol. StablefordAnoAno
5. HCP 26,1 - 36 STB spol. StablefordAnoAno
6. HCP 37 - 54 STB spol. StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,0540100F
YELLOW+9,0540100M

1.5.7214.19293, 02.10.2019 10:43 , počet registrovaných uživatelů : 57236