justGOLF

Základní údaje
Zahájení: 17.08.2019 v 8:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Austerlitz
Podmínky turnaje
Otevřený golfový turnaj na stableford body ve 3 kategoriích: 0-15, 15,1 – 36 a 36,1 – 54. Kategorie můžou být upraveny po uzávěrce přihlášek tak, aby byl počet účastníků v jednotlivých kategoriích obdobný. Přihlášení hráčů je možné prostřednictvím serveru CGF a nebo osobně u pořadatele turnaje. Uzávěrka přihlášek ve čtvrtek 15.8. ve 12.00 hodin a nebo při naplnění kapacity turnaj. Odpaliště ženy – červená, muži – žlutá. Doplňující místní pravidlo platné pro tento turnaj-biozóna jamka č. 9.– v případě, že není jasné, zda míč biozónu přešel, může hráč provizorně zahrát míč podle libovolné přípustné možnosti dle pravidla 18-3 ( = rána z odpaliště nebo drop před biozónou ).
Další informace
Popis: Bavíme se golfem. Golf není jen sport, JustGolf není jen turnaj, je to zábava a možnost setkávání se s přáteli. Váš den na golfu s námi bude skvělý zážitek:)
Přihlášení: Server CGF nebo na recepci klubu
Způsob startu: Postupný z jamnky číslo 1 a 14 dle startovní listiny. Startovní listinu a flighty tvoří organizátor turnaje. Volba spoluhráčů ve flightu je možná po dohodě s organizátorem turnaje nebo telefonicky na recepci GCA. Hráč je povinen se registrovat minimálně 30 min před startem a být připraven ke hře na odpališti jeho jamky minimálně 10 min před zahájení hry.
Vítězství: Soutěž Stableford Body: 3 nejlepší hráči v každé kategorii, dle dosaženého počtu „stb“ bodů. (kategorie a počet oceněných hráčů může být upraven dle počtu hráčů v každé kategorii) Soutěž Brutto body: jeden hráč a jedna hráčka s nejvyšším počtem brutto bodů – Best Brutto Muž a Best Brutto Žena. Vložené soutěže: Hráč a hráčka s nejdelším odpalem na vyznačených jamkách – Longest Drive Muž, Longest Drive Žena. Na označených jamkách par 3 jeden hráč či hráčka nejblíže jamce – Nearest to Pin. Speciální cena bude vypsána za Hole in One.
Ceny: Skvělé a báječné ceny od organizátorů a partnerů turnaje :)
Úhrada nákladů: Startovné ve výši 450 Kč zahrnuje: Dárek pro hráče při registraci,svačinu do bagu, občerstvení na hřišti, oběd po hře, ochutnávku vín a kávy na hřišti, ale i po hře. Dále je v ceně poplatek za zpracování výsledků. Startovné se platí v hotovosti při registraci hráče. Zvýhodněné green fee pro nečleny GC Austerlitz ve výši 900 Kč (možnost platby kartou na recepci)
Stravování: Svačinka do bagu, občerstvení na hřišti, oběd po hře.
Poplatky: Startovné ve výši 450 Kč - v hotovosti na recepci. green fee neplatí členové GCA s členstvím osobním a firemním Ostatní ( nečlenové a členové GCA s veřejným členství ) platí zvýhodněné fee ve výši 900 Kč (možnost platby kartou na recepci)
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Nejlepší žena - bruttoStablefordNeAno
Společná 0-15StablefordAnoAno
Společná15,1 - 36StablefordAnoAno
Nejlepší muž - bruttoStablefordNeAno
Společná 36,1 - 54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOWPRO540100M
RED+9,0540100F

1.5.7278.20376, 05.12.2019 11:19 , počet registrovaných uživatelů : 57470