Tandoori Grill Golf Turnaj - 18 jamek

Základní údaje
Zahájení: 14.06.2019 v 17:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Úholičky - Snail Driving Range
Podmínky turnaje
Vítáni jsou hráči golfu s HCP i bez HCP. Registrace na serveru ČGF nebo na kontaktních informacích uvedených v části Přihlášení, dobrá nálada a registrace 20 min. před začátkem turnaje a přítomnost na startu 5 min. před časem startu. Měřící přístroje jsou povoleny, hráči se během kola nesmějí jakkoli svézt - golf cart nejsou dovoleny.
Další informace
Popis: Příjďte si zahrát golfový turnaj, jak se hrál golf od pradávna se zakončením u tandoori pece s grilovaným masem a třeba i pečeným chlebem naan. Všichni, kdo si chtějí užít turnaj i večer naplno, využijte možnosti veřejné dopravy na hřiště - vlaková zastávka tratě Praha - Ústí nad Labem je přímo pod hřištěm s krásnou procházkou nahoru ke hřišti a obdobně zpět. Vítáni jsou hráči golfu s HCP i bez HCP. Naše hřišťě vás nepřekvapí kvalitou fairwayí, greenů nebo bunkerů, ale určitě si užijete krásné výhledy na zákruty řeky Vltavy, Prahu nebo Řež přímo ze hřiště nebo ničím nerušený výhled z kamenného ostrohu pod hřištěm. Naše hřiště je skvělé pro začínající golfisty a výzvou pro zkušené. Nenajdete lepší možnost tréninku krátké hry a hry z roughu. Vítáni jsou všichni, kdo chtějí strávit příjemný večer a užít si úžasnou atmosféru našeho golfového hřiště. Turnaj je na 18 jamek na netto STB, pokud se necítíte na odehrání 18 jamek, nabízíme variantu turnaje na 9 jamek. Hraje se podle Pravidel golfu, Místních pravidel hřiště a Podmínek soutěží ČGF na rok 2019.
Přihlášení: Registrace probíhá přes webový server České golfové federace - www.CGF.cz, prostřednictvím mobilní aplikace ČGF nebo mobilní aplikace TeeTime. Hráči bez HCP se mohou registrovat na e-mailu: Radek.NOVAK@GolfSnail.cz nebo na telefonním čísle: +420 724 261 111.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 od 17:00. Startovní listina bude k dispozici na serveru ČGF v den turnaje 2 hodiny před časem startu. Případné info na e-mailu: Radek.NOVAK@GolfSnail.cz nebo na telefonním čísle: +420 724 261 111. Prosíme o přítomnost hřáčů na startu 5 min před časem startu.
Vítězství: Vyhodnocují se první 3 hráči s nejvyšším počtem netto STB a brutto rány.
Ceny: Grilování v tandoori peci po turnaji s vyhlášením 3 nejlepších hráčů na netto STB a brutto rány.
Úhrada nákladů: Platba v hotovosti při registraci.
Stravování: Před turnajem balená voda a občerstvení do bagu. Po turnaji grilování v tandoori peci s grilovaným masem a třeba i pečeným chlebem naan pro všechny.
Poplatky: Startovné včetně fee 400 Kč. Členové klubu Golf Snail Klub Úholičky platí pouze startovné 200 Kč. V rámci poplatků turnaje získávají všichni účastníci neomezený přístup na hřiště v průběhu dne turnaje včetně drivingu, hřiště i driving budou uzavřené v průběhu turnaje jen pro účastníky turnaje.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Všichni - STBStablefordAnoAno
Muži - BruttoNa rányNeAno
Muži - STBStablefordAnoAno
Všichni - BruttoNa rányNeAno
Ženy - BruttoNa rányNeAno
Ženy - STBStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,0540100F
YELLOW+9,0540100M
REDBEZBEZ0100F
YELLOWBEZBEZ0100M

1.5.7194.17564, 12.09.2019 9:45 , počet registrovaných uživatelů : 56794