ATT GOLD OPEN TOUR & GOLF MASTERS 2019

Základní údaje
Zahájení: 16.06.2019 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Karlovy Vary
Podmínky turnaje
Platný hcp . Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.Podrobné Propozice tour naleznete zde v příloze. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje svým přihlášením souhlasí s pořizováním fotografií během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací na stránkách www.attgolftour.cz a další publikací v časopise. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.
Další informace
Popis: Spojený turnaj ATT GOLF TOUR A GOLF MASTERS 2019 je novinkou, kterou jsme pro vás připravili. Věříme, že propojením těchto našich dvou tour vznikne i do budoucnosti nový formát turnajů, kdy budete mít možnost se seznámit s novými spoluhráči a také propojit i své obchodní a sportovní aktivity. I v tomto spojeném turnaji budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku v říjnu 2019. Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotímez 8 celkových turnajů 4 nejlepší výsledky. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již tradičně CK Snail Travel International. Naše turnaje jsou pořádány jako "fee" turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů.
Přihlášení: pouze telefonicky u pí. Chrpová tel. 737 287 288. Požadavky na složení flightů prosíme bud telefonicky nebo písemně na chrpova@.golflady.cz, nejpozději do pátku 14.6. abychom je mohli zapracovat do start listiny.
Způsob startu: Zahájení turnaje na klubovně v 9.30 hod. CANON START v 10 hodin. Startovní listina bude vyhlášena při zahájení turnaje moderátorem. Hráči startují ve vypsaných kategoriích - muži odpaliště žlutá a ženy odpaliště červená. Buggy jsou v našich turnajích povoleny.Měřící přístroje jsou také povoleny.
Vítězství: I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem - cena bude vylosována po dojití všech hráčů. . Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Výherci v tombole se mohou těšit na krásné ceny (vouchery na ubytování a pod.) .Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kategoriích. V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií.
Ceny: Partneři turnaje a ceny : • ATT INVESTMENTS CZ SE – ceny pro vítěze • SNAIL TRAVEL – týdenní pobyt v Turecku pro vítěze a vítězku tour . SERVIS 24 - pro umístěné v kategoriích roční pronájem (v hodnotě 13 tis.Kč) bezpečnostní schránky v centru Prahy zdarma na celý rok ! HOP ARENA - vstupy do areny v Čestlicích pro celou rodinu . WATERDROP - dárková balení vitaminů do vody • EINSTEIN English - vouchery na výuku zvoleného jazyka • LEONARDO - dárkové sady sklenic • Golfové zboží, míče, oblečení a mnoho dalších hodnotných cen od našich partnerů ..
Úhrada nákladů: v hotovosti při registraci , platební karty nemohou být akceptovány.
Stravování: Celodenní raut z Grand hotelu Pupp - snídaně, svačina do bagu, oběd po hře + občerstvení a ochutnávky mezi jamkami.
Poplatky: 2.300,- Kč za celodenní turnaje včetně startovného, pohoštění a fee. 1.100,- Kč hráči GC Karlovy - zapsání výsledků, startovné a pohoštění.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná 0-16,0StablefordAnoAno
Společná 16,1-26,0StablefordAnoAno
Společná 26,1-36StablefordAnoAno
Společná 37-54StablefordAnoAno
BRUTTO ŽENYStablefordNeAno
BRUTTO MUŽIStablefordNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,054012M
RED+9,0540100F
WHITEPROPRO0100M
YELLOW+9,05413100M

1.5.7194.17564, 12.09.2019 9:45 , počet registrovaných uživatelů : 56886