Podzimní open - Mistrovství klubu

Základní údaje
Zahájení: 14.09.2019 v 9:00
Počet dní: 2
Pořadatel::
Hřiště: Grabštejn
Podmínky turnaje
Požadavky na sestavení vlastního flightu budou akceptovány výhradně formou e-mailu na adresu gcg@gcg.cz . O vyhovění těmto požadavkům rozhoduje soutěžní výbor na základě jejich reálnosti s ohledem na udržení tempa hry. Požadavky na přihlášení po uzávěrce jsou možné pouze formou e-mailu na adresu gcg@gcg.cz a jsou možné pouze v případě, že nebylo dosaženo maximálního počtu účastníků. Publikace výsledků turnaje je na serveru ČGF zablokována a tato blokace bude zrušena až po vyhlášení výsledků turnaje na hřišti. Hráči, kteří se nezúčastní vyhlášení turnaje se zříkají nároku na ceny a tyto ceny budou postoupeny hráčům na dalších místech v dané kategorii. Přihlášením do turnaje hráč vyjadřuje svůj souhlas se zveřejněním jakýchkoliv audio či video záznamů pořízených v areálu hřiště v době konání turnaje a zároveň to, že jeho zdravotní stav odpovídá nárokům turnaje a že do turnaje nastupuje na vlastní nebezpečí.
Další informace
Popis: První hrací den je součástí celoroční tour Golf clubu Grabštejn. Podrobnosti o této tour naleznete na webových stránkách www.gcg.cz v sekci "Turnaje GCG" nebo v sekci "Grabštejn cup". Hraje se podle platných pravidel golfu a místních pravidel. Druhý hrací den je otevřený pro všechny hráče prvního kola, ale do výsledků Mistrovství klubu budou započítáni pouze hráči s členstvím v Golf clubu Grabštejn.
Přihlášení: server ČGF
Způsob startu: Postupný start v 9.00, intervaly mezi flighty 13 minut. Startovní listina bude vyvěšena na server ČGF v den uzávěrky přihlášek ve večerních hodinách.
Vítězství: I. kategorie hraje na rány a vítězem se stává hráč s nejnižším počtem odehraných ran. II. kategorie hraje na stablefordové body a vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem stablefordových bodů. III. kategorie hraje na stablefordové body s omezením na HCP36 a vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem stablefordových bodů. Ve všech kategoriích v případě shody rozhoduje standartní systém (lepších posledních 9, 6, 3, 1 jamka). Pro Mistrovství klubu ve hře na rány jsou započítány pouze brutto výsledky za 2 kola. Hráč a hráčka s nejnižším počtem ran se stává Mistrem / Mistryní klubu.
Ceny: Pro všechny kategorie budou připraveny drobné věcné ceny pro nejlepší hráče. Vložená soutěž - nearest to the pin na jamce číslo 13 v obou kolech pro hráče, kteří si před startem zaplatí účast v této soutěži (poplatek 20 Kč, vybraná částka bude použita na nákup tréninkového vybavení pro grabštejnské děti). Vítěz vložené soutěže vyhrává hodinovou lekci s trenérem Janem Martiníkem.
Úhrada nákladů: Náklady na účast v turnaji si hradí hráči z vlastních prostředků. Fee pro nečleny Golf clubu Grabštejn je sníženo o 33% a na jeho výši se nevztahují žádné další slevy ani reciprocity.
Stravování: Pro hráče je připravena svačina do bagu a oběd po hře dle aktuální nabídky.
Poplatky: členové GCG s plným fee pro sezónu 2019 - startovné 600 Kč (hráči, kteří se zúčastní obou hracích dnů) ostatní - startovné 400 Kč + hrací fee 400 Kč za každý hrací den
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Smíšená +9 - 12Na rányNeAno
Smíšená 12,1 - 24StablefordAnoAno
Smíšená 24,1 - 54 (s omezením 36)StablefordAnoAno
společná na rány pouze pro body do Grabštejn cupuNa rányNeNe
společná stb brutto pouze pro body do Grabštejn cupuStablefordNeAno
společná stb netto pouze pro body do Grabštejn cupuStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITE+9,054,00100M
BLUE+9,054,00100F

2. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
BLUE+9,054,00100F
WHITE+9,054,00100M

1.5.7517.25665, 31.07.2020 14:15 , počet registrovaných uživatelů : 61906