GOLF.CZ OPEN TOUR - ZRUŠENO

Základní údaje
Zahájení: 15.06.2019 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Kotlina - Terezín
Podmínky turnaje
Zaplacení turnajového poplatku (fee + startovné), členství v ČGF (aktivní HCP). Hráči s neaktivním HCP a hráči PRO mohou hrát pouze mimo soutěž. Hráč/hráčka svojí účastí na turnaji souhlasí s publikací fotografií v médiích spravovaných společností Golf.cz.
Další informace
Popis: GOLF.CZ Open Tour je otevřená série 100 golfových turnajů po celé České republice. Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž. Každý turnaj Golf.cz Open Tour hraný na Stableford se započítává hráči do celoročního žebříčku Open Tour. Zapisuje se počet stablefordových bodů, jenž hráč na daném turnaji dosáhl. Konečný výsledek na žebříčku je tvořen součtem nejlepších deseti výsledků během sezóny. Platí, že čím víc turnajů odehrajete, tím se zvyšuje Vaše šance na lepší celkové skóre. Žebříček bude pravidelně aktualizovaný a dostupný na www.golf.cz v sekci Open Tour. Každý hráč se musí zúčastnit ovšem minimálně deseti turnajů Golf.cz Open Tour, aby byl klasifikován do konečného žebříčku. Odměněno velmi hodnotnými cenami bude deset nejlepších hráčů napříč kategoriemi. Vítěz získá hrací místo na prémiové Golf.cz Tour pro rok 2020! tour.golf.cz
Přihlášení: Přes www.cgf.cz, případně přes aplikaci Teetime. Vaše požadavky na složení flightu pište na adresu lucie.henikova@golf.cz. Vašemu požadavku se budeme snažit vždy vyhovět.
Způsob startu: Postupný z jamky č.1 od 10:00 dle startovní listiny. Hraje se dvakrát 9 jamek.
Vítězství: Vítězem se stává hráč/hráčka s nejvyšším počtem Stablefordových bodů v jednotlivých kategoriích. V případě rovnosti rozhodují kritéria ČGF.
Ceny: V každé kategorii budou odměněni hráči/hráčky na prvních třech místech trofejemi a věcnými cenami. Pokud bude v některé kategorii méně než pět účastníků, bude kategorie sloučena s vyšší kategorií. Dále budou oceněni vítězové vložených soutěží - společný Nearest to Pin a Longest Drive pro muže a ženy zvlášť. Nevyzvednuté ceny v den turnaje propadají.
Úhrada nákladů: Pouze v hotovosti.
Stravování: Pro hráče bude připravena svačina do hry (bageta + voda), alkoholické a nealkoholické nápoje během hry a oběd po hře formou výběru z 2-3 variant.
Poplatky: Cena 1300 Kč/hráč (fee + startovné). Členové místního klubu s řádným členstvím hřiště platí pouze startovné 500 Kč. Členové ČGK a dalších smluvních klubů platí pouze startovné 500 Kč + 100 Kč administrační poplatek recepci. V ceně startovného je zahrnuté občerstvení do bagu, nápoje během hry (portské víno, whiskey apod. + nealko), oběd po hře, poháry, věcné ceny a další turnajový servis.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná do HCP 12,0StablefordAnoAno
Společná HCP 12,1 - 24,0StablefordAnoAno
Společná HCP 24,1 - 54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW12,1540100M
RED+9,0540100F
WHITE+9,012,00100M

1.5.7194.17564, 12.09.2019 9:45 , počet registrovaných uživatelů : 56794