REGIONÁLNÍ VÝCHODOČESKÁ SENIOR TOUR

Základní údaje
Zahájení: 15.07.2019 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladé Buky
Podmínky turnaje
Seniorský věk, senioři a seniorky 50 let, včetně dosažený v roce 2019. Členství v ČSGA podmínkou slevy. Uhrazení fee 30 min. před osobním startovním časem. Hraje se na úpravu HCP podle pravidel golfu, soutěžního řádu ČGF, místních pravidel jednotlivých hřišť a těchto proposic. Senioři hrají ze žlutých, seniorky z červených odpališť. Nasazení hráčů/hráček do jednotlivých kol bude provedeno dle HCP nebo na přání při postupném startu/společné cestování/. Hráčky startují mezi hráči dle HCP... Startovní listina bude zveřejněna den před turnajem od 16 hod na serveru www.cgf. Případné námitky a protesty řeší soutěžní výbor ihned po skončení každého kola. Na pozdější protesty nebude brán zřetel. Protest proti celkovým výsledkům může být podán soutěžnímu výboru do 30 minut po jejich vyhlášení.
Další informace
Popis:
Přihlášení:
Způsob startu:
Vítězství: Výsledky jednotlivých kol nebudou samostatně vyhlašovány, budou uváděny na serveru ČGF a po převedení na body (viz bodové hodnocení turnaje) bude průběžné pořadí soutěže vyvěšeno na www.csga.cz. Konečné výsledky soutěže budou vyhlášeny bezprostředně po ukončení posledního turnaje.Na této tůře jsou povoleny bugyny a měřící přístroje.
Ceny: Za vítězství v jednotlivých kolech se ceny zpravidla neudělují. Na závěr celé REGIONÁLNÍ SENIOR TOUR budou uděleny ceny následovně: V hlavní soutěži Stableford za 1. místo muži a ženy. Zvláštní cena bude udělena hráči nebo hráčce s největším počtem odehraných turnajů v naší tůře.
Úhrada nákladů:
Stravování: Na vlastní náklady v naší Grundresort restauraci.
Poplatky: Úhrada nákladů Členové ČSGA zlevněné fee 500 Kč, ostatní 600 Kč, členové domácího klubu GCMBU s řádně uhrazeným ročním hracím příspěvkem pouze poplatek 100 Kč
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
seniorkyStablefordAnoAno
seniořiStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,054,050100F
YELLOW+9,054,050100M

1.5.7569.18008, 21.09.2020 10:00 , počet registrovaných uživatelů : 63312